Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Страшна посилка

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Страшна посилка

У штаб-квартиру Консервативної партії надіслали відрізану ступню. Працівники штаб-квартири звернулися в поліцію після того, як у будівлю була доставлена просочена кров’ю коробка. Коли викликані на місце події фахівці з роботи з особливо небезпечними матеріалами відкрили посилку, у ній виявилася частина людського тіла. Поліція Оттави уточнила, що на пачці з фраґментом людини не було зазначено конкретного адресата. Нагадуємо, що членом Консервативної партії є Стівен Гарпер, прем’єр-міністр Канади, однак його резиденція розташована в іншій будівлі.

Інший згорток, із відрізаною рукою, принесли до одного з поліцейських відділків. Й адресувався він уже Ліберальній партії. Раніше в іншому місті — Монреалі — було виявлено людський торс, захований у валізу. Поліція перевірила можливий зв’язок між фраґментами тіла, знайденими в Монреалі й Оттаві, і назвала головного пі­дозрюваного в гучній справі про вбивство. Правоохоронці оголосили в розшук Луку Рокко Маньотту, 29-річного актора порнофільмів, відомого також під псевдонімами Володимир Романов і Ерік Клінтон Ньюмен.

«Він — підозрюваний №1. Він був добре знайомий із жертвою», — поділився висновками слідчих Ян Лафреньєр, голова монреальської поліції. Іншої інформації про жертву слідство поки що не дає. Відомо тільки, що знайдене тіло належить білому чоловікові. Як випливає зі заяви поліцейського управління, розслідування привело правоохоронців до однієї з квартир, розташованих неподалік того місця, де в купі сміття було виявлено валізу з тілом. Помешкання належить п. Маньотті. Слідчі не розголошують результатів обшуку його житла, але монреальська The Gazette написала, що матрац у спальні «весь забруднений кров’ю». Також є інформація, що жертвою став китайський студент, який був коханцем маніяка. Місце його перебування вирахували за мобільним телефоном.

Журналісти припускають, що в розпорядження поліції потрапила відеозйомка скоєного злочину. До речі, за кілька днів до того в Інтернеті циркулювало відео, на якому Лука Маньотта багаторазово проколює людину льодорубом, потім обезголовлює та розчленовує тіло. У посилці з відрізаною ногою було знайдено записку, у якій нібито повідомлялося, що злочинець має намір убити знову. Поліція затримала Луку Рокко Маньотту 4 червня аж у Парижі.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply