Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Стоматолог купив зуб Леннона

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Стоматолог  купив зуб Леннона

Стоматолог Майкл Жук придбав на аукціоні за 19,5 тис. GBP зуб Джона Леннона, екс-лідера всесвітньо відомої групи The Beatles. «Щойно почувши, що зуб продається, я зрозумів, що повинен його придбати. Деякі люди вважатимуть його (зуб) огидним, інші захоплюватимуться ним», — сказав зубний лікар.

Пан Жук візьме зуб зі собою в турне зуболікувальними клініками й стоматологічними коледжами, після чого розмістить «реліквію» у своєму лікарському кабінеті. Майкл Жук раніше написав книгу, присвячену зубам знаменитостей.

Колишній учасник The Beatles віддав вирваний ним самим зуб своїй покоївці Дот Джарлетт, яка працювала в його будинку в Кенвуді наприкінці 1960-х рр. Він попросив її подарувати зуб доньці на згадку. Проте потім цей сувенір опинився в колекції пам’ятних речей рок-музикантів, що належить Алану Мак-Ґі, засновнику музичного лейблу Creation Records. Він вирішив розпродати ці реліквії, заявивши, що втомився від індустрії рок-музики.

Аукціон, де було продано зуб Джона Леннона, організував аукціонний дім Omega Auctions, представники якого заявляли, що це — «найпрекрасніша й найдивніша річ, яку нам коли-небудь доводилося продавати». Серед інших лотів були ориґінальний текст контракту Creation Records із гуртом The Jesus & Mary Chain, а також листи, отримані паном Мак-Ґі від різних відомих людей і політиків, у тому числі від колишнього британського прем’єра Тоні Блера.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply