Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Спецназ посилять для боротьби з ІД

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Спецназ посилять для боротьби з ІД
Джейсон Кенні

Джейсон Кенні

Упродовж наступних семи років чисельність особового складу загонів спеціального призначення Канади буде збільшено на 35 %. Про це повідомив Джейсон Кенні, міністр оборони Канади. «Наш уряд зробив перебудову Збройних сил (ЗС) своїм пріоритетом. Якщо нас переоберуть, ми забезпечимо збільшення чисельності канадського спецназу, щоб посилити його можливості відповідати на різноманітні та часто множинні національні та міжнародні загрози», — сказав п. Кенні.
За його словами, збільшення кількості спецпризначенців зробить ЗС Канади здатними до виконання будь-яких операцій у країні та за її межами. «Розширення Сил спеціальних операцій забезпечить нашим ЗС готовість відповісти на такі терористичні загрози, що створює, зокрема «Ісламська держава» (ІД) в Іраку та Сирії», — наголосив міністр. Він додав, що Канада є однією з країн, на які можуть бути спрямовані напади ІД. «Немислимо, щоб ми не забезпечили готовність наших ЗС до відбиття серйозних загроз і захисту країни», — наголослив Джейсон Кенні.
Зазначимо, що наразі Командування спеціальних операції ЗС Канади складається з п’яти основних підрозділів, до яких входить 1,9 тис. вояків особового складу. До 2022 року уряд збирається додати ще 665. Це коштуватиме державному бюджету близько 75 млн. CAD упродовж наступних чотирьох років і ще на понад 50 млн CAD збільшить щорічні асигнування на спецпризначенців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply