Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Смерть у наметовому таборі

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Смерть  у наметовому таборі

У наметовому таборі, організованому рухом протесту «Захопи Ванкувер», померла 20-річна учасниця. Дівчину, яка не подавала жодних ознак життя, виявили в одному з наметів 5 листопада, близько 16.30 за місцевим часом. Один з активістів протестного руху, який здобув медичну освіту, здійснив комплекс реанімаційних заходів ще до приїзду швидкої допомоги. Проте ні йому, ні медикам із лікарні, куди було доставлено дівчину, не вдалося повернути її до життя.

Представники правоохоронних органів міста підтвердили факт смерті дівчини, не висуваючи поки що жодних версій події. Учасники «Захопи Ванкувер», своєю чергою, висловили надію на те, що цей випадок не дискредитує руху в очах громадськості.

Як писав «Міст», масові акції протесту, учасники яких виступають проти надприбутків банків і корпорацій та за соціальну справедливість, почалися у вересні 2011 року в Нью-Йорку, де вони отримали назву «Захопи Волл-стріт». Невдовзі до руху приєдналися й інші міста як у США, так і в Канаді й інших країнах світу, включаючи Німеччину, Велику Британію й Італію.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply