Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Сім’я з Онтаріо переїхала з міста до будинку в лісі

Автор:

|

Листопад 22, 2021

|

Рубрика:

Сім’я з Онтаріо переїхала з міста до будинку в лісі
Казковий будиночок у лісі

Місті Мерфарієнс та її чоловік Брайс переїхали з міста, змінивши орендовану квартиру на збудований власний будинок у віддаленому лісі. Пара, яка познайомилася під час роботи кухарями в Гамільтоні (провінція Онтаріо), розповідає, що обоє не поділяли захоплення традиційною орендою чи накопиченням на будинок. Ідея збудувати власний віддалений будинок виникла після того, як вони часто відвідували котедж бабусі 46-річного Брайса у Даремі, а потім переїхали туди 2006-го. «Від моменту зустрічі ми відразу зрозуміли, що хочемо вести альтернативний спосіб життя. У котеджі бабусі Брайс було так спокійно, і ми постійно розчаровувалися, коли змушені були виїжджати й повертатися до міста», — каже 36-річна Місті.
Вивчаючи кілька років поради та рекомендації родичів, які жили в сільській місцевості, подружжя все ж купило земельну ділянку за 37,5 CAD і взялося за будівництво будинку, який звели з натуральних матеріалів — глина, пісок і солома.
Процес будівництва коштував усього в 10 тис. CAD, а тепер, за оцінками родини, фінансування їхнього життя коштує лише 15 тис. CAD на рік. За чотири місяці будинок був готовий до заселення. Чоловік із дружиною розповідають, що переїзд дозволив їм тисячі заощаджень, оскільки родина не оплачувала рахунки впродовж десяти років.
Пара каже, що вони майже повністю самодостатні, електроенергію отримують від сонячних панелей, воду використовують дощівку і з колодязя. Також тримають власну мініферму з корів, курей, качок та овочеву ділянку. Щоб заробити гроші, Місті і Брайс керують невеликим підприємством громадського харчування в місцевій громаді, але не маючи автомобіля, пересуваються велосипедом, пішки або їздять верхи.
У пари також є семирічна донька Сейдж і п’ятирічна Аврора. Вони навчаються вдома, а матір ще й розповідає їм, як правильно доглядати за тваринами. Крім цього, Місті зауважила, що вона завжди страждала від сильних мігреней, але після переїзду до сільської місцевості все змінилося. «Через шість місяців після переїзду вони повністю припинилися, й я переконана, що причиною мого дискомфорту був гамір і міське середовище», — запевняє вона.
Брайс визнав, що такий спосіб життя пасує не всім, але каже, що для їхньої родини це була мрія. «За багато років ми прийшли висновку, що наші щорічні витрати на життя становлять приблизно 15 тис., і це з вихованням двох дітей», — поділився він.
Як повідомляв «Міст», у Ньюфаундленді 100-річний дім переправили через затоку.

Анастасія Курило, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply