Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Shrek — спільна українсько-канадська розробка

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

Shrek — спільна українсько-канадська розробка

MRAP Shrek

Українська холдингова компанія «АвтоКрАЗ» спільно з канадською компанією Streit Group уперше представила на Міжнародному салоні озброєння та військової техніки Eurosatory-2014 у Франції унікальну розробку — панцерну машину класу MRAP Shrek. Про це повідомив Герман Гуторов, виконавчий директор Streit Group.

«Це — дуже хвилююча мить для компанії Streit Group. Ми маємо намір домогтися високих показників зростання як за допомогою нових контрактів, так і за рахунок нових ліній комерційних і панцерних транспортних засобів для персоналу, які вперше представляємо тут, на Eurosatory в Парижі. У тому числі, і за рахунок спільної канадсько-української розробки панцерної машини Shrek», — зазначив він.
Технічні можливості нового панцерника прокоментував Антон Міхненко, представник інформаційно-консалтингової компанії Defense Express. За його словами, канадський виробник удало використав шасі з колісною формулою 4Х4 від ХК «АвтоКрАЗ», яке оснастив надійним броньованим корпусом, потужною силовою установкою та відповідним обладнанням. Новий панцерний автомобіль задовольняє рівень захисту STANAG 4569.
«MRAP Shrek пропонується споживачам у трьох версіях: для перевезення особового складу, як медичний автомобіль і як машина з розмінування зі спеціалізованим маніпулятором», — сказав п. Міхненко. MRAP Shrek забезпечує комфортне перевезення десяти десантників і двох членів екіпажу. На думку експерта, українсько-канадський панцерник має гарні перспективи й може бути взятий на озброєння як національних армій, міністерств із надзвичайних ситуацій, а також використаний для миротворчих операцій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply