Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Російські ведмеді — проти Країни кленового листка

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

Російські ведмеді — проти Країни кленового листка
Олексій Пушков

Олексій Пушков

Олексій Пушков, голова комітету Державної думи Російської Федерації (РФ) із міжнародних справ, заявив, що найбільшу аґресію до Росії виявляє Канада. «Нам потрібно розробити комплекс заходів щодо неї», — порекомендував він, нагадавши ще й про виступ канадського прем’єра, котрий запевнив, що РФ більше ніколи не зможе бути членом G8. Тобто, зазначив очільник комітету Держдуми, прем’єр-міністр Канади «розвивав тезу про незворотність конфронтації Росії зі Заходом». «На це треба відповісти», — констатував він.
За словами парламентарія, у РФ знайдуться можливості для підготовки відповідних заходів щодо Канади. Ці заходи, пояснив п. Пушков, мають продемонструвати, що росіяни «не готові приймати обмежувальні заходи на свою адресу і не відповідати на них взаємністю». З іншого боку, вважає депутат, Росії слід активізувати відносини з тими державами, які, будучи членами західного альянсу, обстоюють послаблення та скасування санкцій.
Водночас, Олександр Лукашевич, офіційний представник міністерства закордонних справ (МЗС) РФ заявив, що чергове розширення санкцій стосовно РФ є спробою канадської влади «підіграти пробандерівсьій громаді Канади, щоб заручитися її підтримкою на парламентських виборах цієї осені».
«Подібні недружні дії Канади не можуть не викликати співчуття. Втім, чого можна очікувати від тих, хто своїми заявами і безвідповідальними кроками всіляко потурає «партії війни» в Києві, перешкоджаючи реальному пошуку шляхів врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту?» — постави риторичне запитання дипломат.
І нові санкції Канади проти РФ не залишаться без відповіді, пригрозив п. Лукашевич. «У російсько-канадські відносини, які і без того переживають зараз із вини Оттави не найкращі часи, нові санкції тільки додали негативу», — зазначив також він. Отже, дії Канади реально дошкуляють московським аґресорам.
Як писав «Міст», нещодавно Канада розширила список санкцій проти РФ, включивши туди трьох російських громадян і 14 юридичних осіб. Країна відмовила у видачі віз офіційним російським представникам для участі в міжнародній зустрічі.

Євген Клен

До слова
В Україні відкрили 100 центрів із надання безоплатної правової допомоги. До цього долучився й уряд Канади. Українська влада виділила на проект 300 млн грн. Канадці додали до них 9 млн CAD. Їх Україна отримуватиме впродовж чотирьох років. «Фахові адвокати та фахові юристи, спеціалісти в галузі права допоможуть малозабезпеченій людині, котра раніше фактично не мала доступу до правосуддя, захистити свої права чи-то в суді, чи-то в будь-яких державних органах», — пояснив сенс проекту Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України.

 

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply