Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Пригоди Роба Форда

Автор:

|

Лютий 06, 2014

|

Рубрика:

Пригоди Роба Форда

Роб Форд, мер Торонто, замішаний у скандалі з наркотиками, зізнався, що вживав алкоголь, після того як на сервері YouTube з’явилося нове відео за його участю, повідомляє Toronto Star. На ролику, знятому в ресторані, п. Форд, ледь ворушачи язиком, виголошує промову з використанням лайливих слів на ямайському діалекті. Зокрема, він згадує ім’я начальника поліції міста Білла Блера.

Мер був заскочений у стані сильного алкогольного сп’яніння біля стійки в ресторані швидкого харчування Steak Queen усього через тиждень після того, як він заявив журналістам, що більше не п’є. Роб Форд уже підтвердив достовірність цього відеоролика, однак зазначив, що перебував у ресторані з кількома друзями у вільний від роботи час і це є тільки його особистою справою.
Після цього спалахнув новий скандал: Робові Форду інкримінують замовне побиття людини. Звинувачення проти мера висунув Скотт Макентайр, колишній коханий сестри п. Форда. Два роки тому він під дією наркотиків увірвався в дім мера Торонто й вимагав грошей, які Роб Форд і його сестра нібито йому заборгували. Скотт Макентайр пообіцяв розповісти про наркотичну залежність мера Торонто та його зв’язки з мафією, якщо той не заплатить. Згодом він почав погрожувати вбивством.
Колишнього коханця сестри чиновника заарештували й запроторили до в’язниці. За словами п. Макентайра, там його переконували не поширювати інформації про мера Торонто. А згодом двоє футболістів, які сиділи в тій же тюрмі, жорстоко побили засудженого. Тепер він подав позов проти Роба Форда, заявляючи, що саме мер Торонто замовив його побиття. Крім того він звинувачує дирекцію в’язниці в безвідповідальності. Від кожної сторони позивач вимагає по 1 млн CAD.
А 31 січня Роба Форда оштрафували в передмісті Ванкувера за перехід вулиці в недозволеному місці. Сума штрафу склала 109 CAD. Мер Торонто приїхав до Ванкувера з родиною на похорон матері свого друга. У розмові з поліцейськими, котрі його оштрафували, п. Форд припустив, що вони застосовують до нього санкції лише тому, що він уболіває за футбольну команду «Денвері Бронкос», тоді як у Британській Колумбії традиційно підтримують «Сієтл Сі Говкс».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply