Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Протезування в Україні підтримають благодійним марафоном

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Протезування в Україні підтримають благодійним марафоном

Hike-a-thon for New Limbs

У Канаді організовують благодійний марафон Hike-a-thon for New Limbs, під час якого планують зібрати кошти на реалізацію другого туру Проекту підтримки протезування в Україні. Про це повідомила Антоніна Кумка, керівник проекту. Марафон відбудеться у Торонто 27 вересня ц. р. Його організовує Canada-Ukraine International Assistance Fund.
«Як це працює? Кожен учасник шукає собі спонсорів, котрі підтримають його участь у Hike-a-thon. Спонсори можуть давати фіксовану суму або за кожен пройдений кілометр, — пояснює п. Антоніна. — Мінімальна сума, яку потрібно зібрати дорослому для участі — 50 CAD. Дітям — 25 CAD».
Тривалість ходи — приблизно дві години, треба пройти 7 км по Humber River Discovery Trail. Початок ходи — на паркінгу під мостом Old Mill Subway Station, фініш — у тому ж місці. «Надзвичайно корисно для здоров’я та гарно! Кожен учасник отримає маленький приз. Підтримка кожного надзвичайно важлива!» — написала акутивістка у Facebook.
Нагадаємо, щo перший тур Проекту підтримки протезування в Україні відбувся навесні ц. р. Тоді команда протезистів i реабілітологів із Канади та США приїхала в Україну, щоб передати свій досвід роботи у складному протезуванні українським колегам.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply