Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Послуги в Онтаріо для студентів із України полегшують життя

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

Послуги в Онтаріо для студентів із України полегшують життя

Студенти з України

Група «Провіденс» оголошує про надання нових послуг підтримки (Support Service) міжнародним студентам із України, котрі вже навчаються в Канаді. Ця нова послуга підтримки виникла як відповідь на багаточисельні звернення, які група «Провіденс» отримувала від міжнародних студентів із України. «Часто студенти з України звертаються до нас із чисельними запитаннями чи проблемами, на які не отримують негайно вичерпну відповідь у своїх школах, коледжах чи університетах. Студенти хочуть невідкладно отримати професійну допомогу, поради чи просто відповіді на свої запитання, а не чекати на відповіді по кілька днів», — пояснює Володимир Паславський, президент і виконавчий директор групи «Провіденс».
Державні коледжі й університети часто перевантажені щоденними рутинними справами і фізично не встигають реагувати з необхідною пильністю на запитання міжнародних студентів. Кожен відділ й особливо центри з послуг для міжнародних студентів у вищих навчальних закладах (ВНЗ) щоденно опрацьовують величезну кількість запитів і часом утворюється безкінечна черга запитань, які на думку працівників ВНЗ «примітивні або недостатньо важливі» для моментального реагування.
У своїх зверненнях до групи «Провіденс» міжнародні студенти запитують про різноманітні побутові, адміністративні, освітні та кар’єрні проблеми. А саме: мій рівень англійської мови — залегкий і я хочу перевестися на вищий рівень? як відтермінувати початок навчання? як отримати довідку від мого навчального закладу? як отримати посвідчення водія? чи український студентський квиток дійсний упродовж усього терміну навчання? як відкрити банківський рахунок? як змінити банк? який сотовий тарифний план найкращий для міжнародних студентів із України? як я можу бути задіяний у громадських організаціях? де можу волонтерити в громаді, щоб отримати рекомендаційні листи? як придбати автомобіль, як його оформити та застрахувати? чи можете мені допомогти з правописом або перекладом документів? у мене закінчується віза, як бути? чи можете допомогти написати рекомендаційні чи мотиваційні листи, резюме, заповнити анкету etc.
Багато запитань на перший погляд видаються доволі простими, але виявилося, що вони дуже важливі для міжнародних студентів. Інша категорія запитань потребують більш глибинних і фахових знань, аби надати слушні відповіді чи поради.
Міжнародні студенти часто страждають від переживань та емоційного стресу, якщо їхні запитання чи проблеми не знаходять відповідної уваги, що призводить до погіршення навчальної успішності та завдає шкоди здоров’ю. Водночас, ця нова послуга зменшує навантаження на державні системи освіти та охорони здоров’я Онтаріо.
Починаючи зі серпня ц. р. група «Провіденс» запровадила послуги підтримки, що допоможе студентам опанувати стресові побутові ситуації та полегшить їхнє життя на чужині.
Таким чином, група «Провіденс», пропонуючи такі послуги підтримки, хоче покращити освітній досвід і студентське життя для молодих людей із України, котрі обрали Канаду для свого подальшого навчання. Запровадження таких послуг дозволяє дати відповіді на виклики, які існують у повсякденному житті українського студента в Канаді. Послуги підтримки для міжнародних студентів можна отримати телефоном, електронною поштою чи через Facebook українською й англійською мовами.
Докладніше дізнатися про умови отримання послуги підтримки для студентів із України та безкоштовно отримати консультації щодо приїзду ваших родичів на навчання до Канади, можна буде 20 серпня на виставковому стенді у Centennial Park у Торонто, де буде святкуватися 25 річниця Незалежності України.
Група «Провіденс» працює над тим, щоб донести до всіх бажаючих у нашій діаспорі, як вони можуть викликати своїх родичів, близьких і друзів на навчання до Канади. Базове завдання групи «Провіденс» — надавати фахові послуги студентам та їхнім родичам у діаспорі, котрі обрали Канаду для подальшого отримання освіти і міжнародного досвіду.
Група «Провіденс» — канадська консалтингова компанія, яка офіційно представляє низку державних канадських коледжів, мовних центрів та Торонтські державні школи в Україні і консультує українських студентів, котрі вирішили навчатися в Канаді. Група «Провіденс» надає послуги студентам із моменту обрання ВНЗ, програми навчання й до приїзду в Канаду, а відтепер ще й надає послуги з підтримки для студентів із України під час цілого процесу навчання в Канаді.
Група «Провіденс»

За додатковою інформацією звертайтеся електронною поштою: info@prov.in.ua, або телефоном: +1-647-831-2139.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply