Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Порошок для міністрів

Автор:

|

Березень 12, 2015

|

Рубрика:

Порошок для міністрів

Порошок у листі

У приймальні трьох міністрів Канади в провінції Квебек 5 березня було доставлено конверти з невідомим білим порошком. «Небезпечні листи» призначалися для членів правлячої консервативної партії: міністра міжнародного розвитку та з питань франкомовних громад Крістіана Параді, міністра інфраструктури Дені Лебеля та міністра малого бізнесу, туризму і сільського господарства Максима Берньє.

За даними поліції, вміст одного листа — для міністра Лебеля — не становить небезпеки для здоров’я. Речовини з інших конвертів ще проходять експертизу. В одному з конвертів разом із порошком було вкладено лист, де невідомі особи погрожували «знищити консерваторів». Розпочато розслідування.
Нагадаємо, що 2013 року в офіс сенатора США від штату Міссісіпі, республіканця Роджера Вікера надіслали конверт із отрутою, після чого подібний конверт, адресований Бараку Обамі, було знайдено в одній із будівель сенату у Вашинґтоні. Підозрюваного у розсиланні листів Пола Кертіса заарештували та звинуватили в погрозах президентові США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply