Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Поліція розслідує аварію

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

Поліція розслідує аварію

Поліція Канади розпочала розслідування за фактом сходження з рейок потяга в провінції Квебек, унаслідок чого загинули 28 людей. Нагадаємо, що цистерни з нафтою відчепилися від локомотива, зійшли з рейок і вибухнули в районі містечка Лак-Мегантік.
Мішель Форгет, інспектор поліції Квебеку, повідомив, що слідчі виявили докази, на підставі яких було вирішено розпочати карне розслідування. Слідчі з’ясовують: стояв потяг на гальмах чи вони не працювали. За словами правоохоронців, інженер відімкнув чотири локомотиви, але останній, п’ятий, лишався працювати, аби забезпечити роботу гальм. Зненацька в потязі сталося загоряння, і для гасіння вогню прибула пожежна бригада.
Невдовзі потому з невідомої причини гальма вийшли з ладу, 73 цистерни з нафтою відчепилися від локомотивів і, набираючи швидкість, покотилися вниз схилом. У районі Лак-Мегантіка вагони зійшли з рейок і почали один по одному вибухати. Слідчі мають з’ясувати, якою мірою початкове загоряння могло спричинити вихід із ладу гальм і всі подальші події.
Пошуки людей, зниклих безвісти після вибуху, затримуються через розлив нафти із цистерн. Кількість загиблих уже досягла 20 осіб. Досі не відомо про долю 30 людей. Родичів попросили надати слідчим речі, які можуть містити зразки ДНК зниклих рідних, — зубні щітки, гребінці, бритви тощо. Однак влада попередила, що деякі тіла після вибуху могли згоріти дотла й ніколи не будуть розпізнані.
Вогняна куля, створена вибухом, повністю зруйнувала понад 30 будівель. Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер заявив, що місце, де сталася трагедія, було схоже на зону бойових дій. Як вважають, багато зі зниклих безвісти в момент вибуху перебувало в популярному міському барі. Мод Верро, одна з офіціанток бару, зруйнованого вибухом, курила на вулиці, коли помітила, як мчить потяг. «Я ніколи в житті не бачила, щоби поїзд рухався так швидко, і я бачила полум’я, — розповіла вона агенції АР — Потім хтось закричав: поїзд ось-ось піде під укіс! І тоді я побігла».
Бі-Бі-Сі-Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply