Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Подали до суду на RIM

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Подали до суду на RIM

Користувачі BlackBerry подали до суду на виробника смартфонів компанію Research Іn Motion (RIM) за технічні збої в роботі пристроїв, що відбулися в усьому світі минулого місяця. Позивачі звинувачують RІM у порушенні договору, халатності та неправомірному збагаченні. Позов американських користувачів було поданий до Федерального суду в Санта-Ані (Каліфорнія), від імені канадських користувачів позов подано до Верховного суду Квебеку. Американські позивачі вимагають грошових компенсацій, а також оплати юридичних послуг.

RІM не змогла компенсувати збитки користувачам BlackBerry й повинна «взяти цілковиту відповідальність за завдану шкоду», сказано в поданому позові в Канаді. За оцінками американських користувачів, RІM заробляє щонайменше 3,4 млн USD на день за надання послуг передачі даних, збір коштів проводиться за допомогою мереж Sprint і Verizon. «Позивачі оплатили ці послуги», — ідеться в документі.

Масштабний збій у роботі інфраструктури RIM, що торкнувся Латинської та Північної Америки, стався наприкінці жовт­ня. Протягом приблизно трьох днів власники смартфонів BlackBerry періодично не могли користуватися електрон­ною поштою, браузером, інтернет-чатом і іншими послугами, які вимагають доступу до Інтернету. За оцінкою експертів JPMorgan Chase, недоотриманий прибуток RIM через жовтневий збій, що став найбільшим в історії компанії, складе близько 100 млн CAD.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply