Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Під санкції потрапили ще 19 осіб і 22 компанії

Автор:

|

Серпень 14, 2014

|

Рубрика:

Під санкції потрапили ще 19 осіб і 22 компанії

Стівен Гарпер

6 серпня влада Канади внесла до списку осіб, котрі потрапляють під санкції, імена ще 19 громадян Російської Федерації (РФ) й України, а також 22 компанії та структури. Про це повідомила прес-служба канадського уряду.

Зокрема, у цьому переліку фігурують глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров, голова Служби зовнішньої розвідки РФ Михайло Фрадков, директор Федеральної служби безпеки (ФСБ) Олександр Бортников і заступник секретаря Ради безпеки (РБ) РФ Рашид Нургалієв. Санкції також застосовано до депутата Держдуми РФ Михайла Дегтярьова, члена РБ Бориса Гризлова, заступника директора ФСБ Володимира Кулішова.
Крім того в списку значаться керівник п’ятого управління ФСБ Сергій Бесіда, секретар РБ Микола Патрушев, помічник президента РФ Дмитро Щеголев, губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов, високопоставлений працівник Головного розвідувального управління Валерій Травкін, бізнесмени Костянтин Малофєєв і Микола Шамалов.
Під канадські санкції потрапили також «міністр внутрішніх справ» Криму Сергій Абісов, «народний губернатор» «Донецької народної республіки» (ДНР) Павло Губарєв і його дружина Катерина Губарєва, котра фігурує як «міністр закордонних справ ДНР». Цим особам заборонено в’їзд до Канади, а їхні активи в цій країні, якщо такі є, будуть заморожені.
У комюніке канадського уряду зазначено, що санкції вводяться стосовно фінансових установ: ВТБ, «Россельхозбанк», «Банк Москви», Російський національний комерційний банк, а також підприємства Об’єднана суднобудівна корпорація та лоукостера «Добролет».
Крім того, до списку санкцій додано низку кримських компаній. Зокрема, мова йде про виробників вина «Новий світ» і «Массандра», про компанії, які володіють комерційними портовими спорудами в Керчі та Севастополі.
Санкції поширюються й на збройні формування терористів, котрі діють на сході України, а також проти «Федеральної держави Новоросія». Стівен Гарпер, прем’єр Канади, зазначив, що при складанні списку санкцій позиція узгоджувалася зі США та Європейським Союзом (ЄС).

До слова
За словами прем’єр-міністра Стівена Гарпера і міністра оборони Роба Ніколсона, Канада відправила до України літак зі спорядженням для прикордонників у зоні Антитерористичної операції (АТО). «Радо повідомляю про ще один вид заходів, яких вживає Канада, аби допомогти народу України зупинити заворушення», — сказав прем’єр, уточнивши при цьому, що Україна отримає шоломи, бронежилети, захисні окуляри, медичні аптечки, намети та спальні мішки, а також військове спорядження для українських наземних військ, які дислокуються біля кордону з РФ і несуть службу в умовах збройного протистояння. 8 серпня військово-транспортний літак Hercules із 32 т військової допомоги прибув в Україну. Вартість наданого Канадою устаткування — 5 млн CAD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply