Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Перше «котяче» кафе

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

У місті Садбері (провінція Онтаріо) відкрилося перше в Канаді «котяче» кафе. Поряд зі стандартним набором — кава та чай різних сортів, соки, печиво й тістечка — цей заклад може похвалитися дюжиною кішок, яких відвідувачі можуть погладити та приголубити. «Наші кицьки вельми тепло ставляться до всіх без винятку гостей, — стверджує Джен-Керрі Стівенс, управителька кафе. — Ми ніколи не тримаємо в залі більше за 12 тварин, щоби нашим клієнтам не здавалося, що їх надто багато».

Для «роботи» в кафе беруть кішок із притулків і після ретельного огляду у ветеринара та вакцинації випускають у зал. Якщо кому-небудь із відвідувачів особливо сподобалася якась із хвостатих працівниць, він може взяти її до себе на постійне проживання.

«У Канаді, як і в інших промислово розвинених країнах, люди нині вкрай рідко вступають у тактильний контакт, тобто через дотик, — пояснила причини популярності цього закладу Лінда Вудс, консультант із питань поведінки в суспільстві. — На роботі люди в основному мають справу з електрон­ними пристроями, і тому різким контрастом для них у хвилини відпочинку стає спілкування з тваринами».

Джоенн Пек, ад’юнкт-професор Школи бізнесу, також зазначила, що контакт із братами нашими меншими дарує людям відчуття заспокоєння й навіть понижує кров’яний тиск. «Тактильний контакт суттєво впливає на емоції людини, — наголосила вона. — Гадаю, що в майбутньому цей метод впливу буде використовуватися в маркетинґовій стратеґії значно частіше».

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply