Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Отримати CERB у Канаді ще можна

Автор:

|

Вересень 29, 2020

|

Рубрика:

Отримати CERB у Канаді ще можна
Канадська податкова аґенція

Цей рік складається не найкраще для багатьох канадців, особливо для тих, хто втратив роботу. Ті, хто отримували допомогу від уряду, тепер із неспокоєм задають запитання: «Коли закінчиться CERB?» Так ось, термін надання цієї допомоги закінчується цього тижня, але ще можна встигнути подати заявку.
Канадська податкова аґенція (CRA) 21 вересня розіслала в Twitter повідомлення, в якому нагадала, що громадяни можуть подати заявку до закінчення програми 26 вересня. Оскільки це останній термін подачі заявки, гроші отримати можна буде лише за один оплатний період у проміжку з 15 березня по 26 вересня.
Перш ніж подати заяву, необхідно переконатися, що ви маєте право на отримання допомоги, відповівши на кілька запитань на веб-сайті CRA. Одна з умов — отримання принаймні 5 тис. CAD упродовж останніх 12 місяців через зарплату або за рахунок провінційної допомоги, приміром, відпустки з догляду за дитиною.
Вам також доведеться підтвердити, що ваш дохід постраждав від пандемії Covid-19 або через скорочення вашого робочого часу, або через відсутність можливості знову приступити до роботи, позаяк ваша компанія закрилася, або тому, що ви доглядаєте за членом сім’ї.
Також всі, хто отримують студентську допомога у зв’язку з надзвичайною ситуацією в Канаді (Canada Emergency Student Benefit, CERB), мають в запасі ще кілька днів, щоб подати потрібну заяву. Крайній термін подачі — 30 вересня, але це для отримання допомоги лише за один місяць.
Джастін Трюдо заявляв в серпні ц. р., що всіх, хто до закінчення дії CERB встигнуть узяти участь у програмі, переведуть на допомогу з безробіттю. Ця зміна станеться 27 вересня. Також з’являться нові програми пільг для допомоги канадцям після закінчення цієї.
Canada Recovery Benefit (CRB) буде надавати фінансову допомогу самозайнятим людям, котрі не можуть отримувати EI, але їх дохід був знижений через Covid-19. Крім цього, допомогу у випадку хвороби Canada Recovery Sickness Benefit (CRSB) надає фінансову підтримку тим, хто хворий або самоізолюється, в той час як Canada Recovery Caregiving Benefit (CRCB) забезпечує виплати людям, котрі доглядають за утриманцем через закриття робочого місця у зв’язку з пандемією.
Як повідомляв «Міст», у Канаді продовжили програму з надання кредитів компаніям у тарапатах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply