Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Отримання віз українцями не спростили

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Отримання віз українцями не спростили

Міністерство закордонних справ (МЗС) України розраховує на спрощення Канадою візового режиму для своїх громадян. Про це заявив Олег Волошин, директор Департаменту інформаційної політики МЗС. «Нас дивує, чому уряд Канади за весь цей час не вживає жодних заходів із метою спрощення оформлення віз українцям. Візи, як і раніше, важко отримати. Ситуація у візовій сфері з Канадою викликає занепокоєння», — повідомив він.

За словами п. Волошина, МЗС зараз здійснює моніторинґ ефективності візових відносин із низкою країн. Посадовець нагадав, що 2005 року Україна в односторонньому порядку скасувала візи для громадян багатьох країн у надії на те, що вони, своєю чергою, спростять візовий режим для українців.

Олег Волошин наголосив, що єдина країна, яка не полегшила процедури отримання віз для українських громадян, — це Канада. При цьому він підкреслив, що Європейський Союз спростив видачу віз для українців, Латвія, Литва, Словаччина та Польща скасували плату за національні візи, а Кіпр запровадив електронні безкоштовні візи. Крім того, за твердженням чиновника, Японія та Корея постановили видавати громадянам України безкоштовні візи, а США — п’ятирічні та десятирічні. МЗС сподівається, що влада Канади візьме до уваги стурбованість України ситуацією, що склалася з видачею віз для українців, і зменшить кількість необхідних документів для оформлення візи, а також збільшить термін її дії.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply