Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Орел намагався «викрасти дитину»

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Орел намагався «викрасти дитину»

У Монреалі величезний орел підняв у повітря маленьку дитину, за кілька метрів від якої стояла доросла людина. Подія була записана на відео. Автор ролика включив камеру якраз за півхвилини до нападу орла, щоби зняти, як птах ширяє над парком. Орел раптом різко знизився й ухопив пазурами дитину, піднявши її догори на близько 1,5-2 м. Однак пролетіти з цією ношею викрадач зміг лише трохи більше за метр — маля виявилося надто важким для птаха.

Дорослий, який супроводжував дитину, відреагував блискавично, спробувавши наздогнати птаха з ношею. До того часу переляканий орел сам відпустив малюка, який упав на землю. Оператор підбіг вже після розв’язки цієї історії й устиг зняти малого щасливця, який за мить до цього побував у пазурах хижака: дитина мала на голові яскраво-червону шапочку з очима та вушками. Можливо, саме через неї орел сприйняв маля за потенційну здобич.
Утім, відео про канадського орла-кіднепера, яке за дві доби зібрало понад 13 млн переглядів, виявилося підробкою. Автори ролика, усвідомивши, як перелякали жителів Монреаля, зізналися, що всього лише відпрацьовували свої навички в комп’ютерній графіці, а вся історія про спробу птаха викрасти малюка була вигадана від початку та до кінця. Майстри тривимірної анімації поспішили запевнити переляканих співвітчизників, що їхнім дітям ніщо не загрожує. «Й орел, і дитина — це 3D-анімація, їх було вставлено в ролик уже після зйомки», — ідеться в повідомленні канадського центру навчання комп’ютерної графіки Centre NAD.
Дизайнери не пояснюють, навіщо було викладати ролик на відеогостинг — похвалитися, чи прорекламувати свою alma mater, чи перевірити на широкій громадськості реалістичність графіки. А може, і просто задля жарту, але пізніше за нього довелося виправдовуватися й заспокоювати схвильованих громадян. «Увага, жителі Монреаля! Орли – не небезпечні!» — заявляють пост-фактум автори ролика.
У коментарях до повідомлення користувачі жорстко критикують жартівників: мало того, що всіх перелякали, то ще й поставили під загрозу екопрограму з відновлення популяції орлів — люди тепер будуть думати, чи варто жертвувати гроші на таких «небезпечних» птахів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply