Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Онтаріо інвестує у лікарні Етобіко

Автор:

|

Лютий 05, 2020

|

Рубрика:

Онтаріо інвестує у лікарні Етобіко
Доповідь Кінґи Сурми

Онтаріо інвестує у здоров’я та безпеку пацієнтів. Провінційний уряд терміново проводить необхідні покращення, ремонти й упорядкування задля модернізації 131 лікарень.
Кінґа Сурма, депутатка провінційного парламенту Онтаріо від округу Етобіко-центр, Крістін Гоґарт, депутатка провінційного парламенту від округу Етобіко-Лейкшор і Діпак Ананд, депутат провінційного парламенту Онтаріо від округу Місісаґа-Мальтон, оголосили, що Etobicoke General Hospital отримає близько $1,417,691 на підтримку інфраструктури та дотримання комфортного та безпечного середовища, в якому пацієнти зможуть отримувати належну допомогу.
Це — частина $175-мільйонної інвестиції уряду цього року через Фонд відновлення інфраструктури охорони здоров’я, спрямованої на підтримку лікарень в усій провінції Онтаріо. «Ці інвестиції сприятимуть тому, що пацієнти в Етобіко зможуть отримувати необхідну допомогу у безпечному та комфортному середовищі, — зазначила Кінґа Сурма. — Такі, на перший погляд незначні речі, як функціональні та якісні дахи, вікна та системи опалення/кондиціонування, пожежна сигналізація та запасні генератори зможуть значно покращити комфорт пацієнта. Ці кошти дадуть можливість лікарням всієї провінції Онтаріо зробити необхідні покращення та провести ремонти, аби пацієнти та їхні сім’ї мали доступ до надійної, якісної медичної допомоги, яку вони очікують і на яку заслуговують».
Ці кошти допоможуть лікарням закрити нагальні потреби у інфраструктурі, поки уряд продовжує працювати у напрямку введення першокласної системи охорони здоров’я Онтаріо у ХХІ ст. «В Онтаріо є план збудувати об’єднану та тривку систему охорони здоров’я, зосереджену на потребах пацієнтів. Це передбачатиме інвестицію розміром у $27 млрд впродовж десяти років у проєкти інфраструктури лікарень, — повідомила депутатка Сурма. — Підтримка існуючої інфраструктури лікарень є додатковим прикладом того, як ми працюємо у напрямку забезпечення мешканців Онтаріо медичними послугами, на які вони можуть розраховувати, поки ми нарощуємо необхідну міць із метою завершення епохи «коридорної» медицини».

Стейсі Корженієвич

Мовою чисел

  • Онтаріо інвестує $175 млн у ремонт та покращення 131 лікарень Онтаріо цього року через Фонд відновлення інфраструктури охорони здоров’я.
  • Крім цього, Онтаріо інвестує $7,2 млн, аби закрити поточні негайні потреби з відновлення інфраструктури для надавачів медичних послуг у громадах, які відповідають відповідним критеріям на пріоритетній основі через Громадський фонд відновлення інфраструктури.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply