Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Нові санкції проти РФ

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Нові санкції проти РФ
Стефан Діон

Стефан Діон

Канада розширила економічні санкції проти Російської Федерації (РФ). Про це заявив Стефан Діон, міністр закордонних справ країни. У розширений список додатково внесені десять юридичних і дві фізичні особи. Міністр зазначив, що рішення канадського уряду підтримує великі міжнародні зусилля, спрямовані на пошук мирного вирішення конфлікту на сході України. Він також додав, що санкції з РФ не будуть зняті доти, доки російська влада повністю не виконає свої зобов’язання щодо мінських угод.
Російське посольство в Оттаві заявило, що нові санкції проти РФ будуть мати негативні наслідки для двосторонніх відносин. «Рішення уряду Канади розширити чинні антиросійські санкції заслуговує осуду та суперечить його заявленим намірам щодо зміни політики та відновлення спілкування на міжнародній арені», — йдеться в заяві. Крім того, у відомстві вважають такий крок недипломатичних і погрожують не залишити санкції без відповіді.
Канада запровадила нові санкції проти РФ, щоб продемонструвати їй, що не буде миритися з аґресією проти України. Таку думку висловив Борис Вжесневський, депутат від правлячої Ліберальної партії. «Був радий разом із міністром закордонних справ долучитися до розширення санкцій проти РФ, аби відверто дати зрозуміти, що дипломатичний діалог із Москвою не означатиме умиротворення, а дасть змогу чітко пояснити, що ми стоїмо пліч-о-пліч із українцями», — сказав він.
Політик додав, що санкції проти підприємств анексованого Криму мали також і символічне значення. «У другі роковини військового вторгнення та незаконної анексії українського кримського півострова, санкції, накладені на порти Феодосії, Євпаторії й Ялти мають як символічне, так і фінансове значення», — зазначив депутат.
А одна користувачка соціальних мереж на погрози РФ запровадити санкції у відповідь влучно зауважила: «Може, нафту, газ і ліс Канаді перестанете продавати? Електрику відрубаєте і в гокей не будете грати? Чи може скасуєте експорт балалайок і матрьошок? Вас тут не переносять і не поважають. Канада — цивілізована країна і не збирається мати справу з дикунами та брехунами. А ми, українська діаспора, всіма силами будемо показувати іншим народам, які населяють Канаду, про всю вашу реальну сутність, хоча, вона і так багатьом вже відома».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply