Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Нові послуги для студентів та абітурієнтів із України в Канаді

Автор:

|

Квітень 14, 2020

|

Рубрика:

Нові послуги для студентів та абітурієнтів із України в Канаді
Humber College

«Група Провіденс» розширює спектр надання своїх послуг для абітурієнтів із України, які планують приїхати на навчання до Канади. Беручи до уваги ситуацію з пандемією Covid-19 та обмеженнями, які виникли внаслідок цього карантину, «Група Провіденс» розробили додаткові пакети послуг. Такі послуги полегшать абітурієнтам зібрати повний пакет документів для вступу на навчання й водночас залишатися вдома у безпеці під час процесу вступу, опрацювання та розгляду документів.
Зокрема, мова йде про переклад необхідних документів та їхнє завірення у нотаріуса. Відтепер усі документи можна надсилати електронною поштою, фахівці «Групи Провіденс» їх перекладуть і завірять переклад у нотаріуса. Це заощадить нашим студентам час, який вони витрачатимуть на пошуки перекладача та нотаріуса. Отже, потенційний студент, не виходячи з дому, тепер може надсилати необхідні документи до компанії, а консультанти вже зроблять усе необхідне. Особливо це актуально для студентів або клієнтів, котрі проживають у невеликих містечках і селищах. З практики відомо, що студент витрачає від трьох днів до двох тижнів у пошуках і поїздках, поки знайде відповідного перекладача та нотаріуса, не кажучи вже про витрачені нерви.
Як відомо, перекладати оригінальні документи, які написані не англійською чи французькою мовами, є вимогою Міністерства імміґрації Канади й таке правило прийняли навчальні заклади Канади. Отже, якщо студент із України планує вступити на навчання та подати заявку на отримання візи, то йому обов’язково доведеться всі документи перекласти з української на англійську або французьку, нотаріально завірити такий переклад. Нагадуємо, що недостатньо мати печатку перекладача або бюро перекладів в Україні, переклади здійснені у такий спосіб однаково мають завіряти нотаріуси в Україні або в Канаді.
Розробили три пакети такого підходу для школярів, випускників шкіл, університетів, училищ і дорослих, котрі бажають підвищити свою кваліфікацію на одно чи дворічних післядипломних програм. З деталями пакетів можна ознайомитися на офіційному порталі «Групи Провіденс» (www.prov.in.ua), різниця між пакетами полягає лише у кількості та складності перекладених документів, які потрібно завірити нотаріально.
Отже, тепер студенти з України можуть скористатися послугою так званого одного вікна, one stop shop, й на додачу це все відбувається в електронному режимі. Таким чином, вступна кампанія на вересень 2020 року для абітурієнта з України стає набагато легшою. Незважаючи на сьогоднішню ситуацію, навчальні заклади Канади продовжують набирати міжнародних студентів, а посольство в Україні продовжує опрацьовувати заявки на візові послуги та видачу віз. Багато програм для міжнародних студентів швидко заповнюють у канадських коледжах, тому не гаючи часу закликаємо всіх охочих зголошуватися, адже розгляд справи до часу отримання візи може сягнути шістьох місяців.
Водночас для студентів із України, які вже навчаються в Канаді, повідомляємо, що вони можуть скористатися послугою Student Support Service, яку «Група Провіденс» запровадила ще 2016 року. Метою послуги є полегшення у вирішені щоденних побутових питань, аби студент міг краще сконцентруватися на академічному процесі свого навчання. Особливої актуальності ця послуга набуває тепер, коли міжнародні студенти, зокрема, й з України, за певних умов, також потрапляють у категорію отримання фінансової підтримки від держави у розмірі $2 тис. на місяць. Мова йде про програму Canada Emergency Response Benefit, на яку можна подати заявку з 6 квітня ц. р.
«Група Провіденс» — найавторитетніша канадська консалтингова компанія в освітній сфері, вона добре відома серед української діаспори в Торонто. Працює з 2010 року й уже допомогла багатьом студентам здобути вищу освіту в Канаді. «Група Провіденс» надає послуги українцям, котрі проживають в Канаді, США й Україні щодо можливості приїзду їхніх близьких, рідних і просто друзів із України на навчання до Канади, як на довготермінові програми, так і на короткотермінові курси з вивчення англійської мови.
«Група Провіденс» є офіційним партнером і представником Centennial College, Niagara College, Sheridan College, George Brown College, Humber College, мовного центру Hansa Language Centre та державної Торонтської шкільної ради. Таким чином дорослі, студенти та школярі з України, коли звертаються до «Групи Провіденс», мають змогу широкого вибору навчання в Канаді. До кожного студента «Група Провіденс» застосовує індивідуальний підхід, адже кожна справа вимагає унікального вивчення, уваги та знання як діяти у цій чи іншій ситуації. Саме на такі послуги може розраховувати кожен клієнт, котрий звертається до «Провіденсу».
За отриманням додаткової інформації, або як ваші рідні можуть приїхати на навчання до Канади, звертайтеся до «Групи Провіденс» електронною поштою: info@prov.in.ua або за номером телефону чи «вайберу»: +1-647-831-2139 (Канада), +38-095-665-3025 (Україна), додаткову інформацію можна знайти й на інтернетсторінці: www.prov.in.ua
Прес-офіс «Групи Провіденс»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply