Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Не слід закриватися від міґрантів стінами!

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

Не слід закриватися від міґрантів стінами!
Джастін Трюдо

Джастін Трюдо

Тепле ставлення один до одного здатне краще захистити від терористичних актів, ніж побудова високих стін. Таку думку висловив прем’єр-міністр Канади. «Відкритість і повага один до одного — значно кращий спосіб розрядити гнів і ненависть, ніж побудова високих стін і репресивна політика», — заявив Джастін Трюдо.
Він визнав, що великий наплив біженців провокує певні виклики безпеці, втім наголосив на правильності теперішньої канадської політики «відкритих дверей» щодо вимушених міґрантів. «Щоразу кожен турист, міґрант, чи біженець, який приїздить до іншої країни, він створює певні безпекові ризики. Втім, я переконаний, що прийом 25 тис. сирійських біженців — правильна дія як для безпеки Канади, так і для цінностей, що визначають нас як націю», — зазначив глава уряду.
Він також похвалив ретельний підхід Канади до відбору біженців. «Ми мали змогу поїхати туди, відібрати та перевірити кожну людину, котру потім прийняли. Це дало нам значно вищий рівень контролю за тими, хто прибуває до нас», — підсумував п. Трюдо.
Нагадаємо, що прийом у Канаді щонайменше 25 тис. біженців із Сирії був його передвиборною обіцянкою. Минулого тижня уряд прозвітував про досягнення цієї мети, але пообіцяв до кінця року прийняти ще 10 тис. вимушених міґрантів.
Принагідно Джастін Трюдо зауважив, що Путін не має жодного права вирішувати, кому належить Північний полюс. Прем’єр-міністр зазначив, що багато країн визначають свою територію як крайню північну точку, наприклад, Данія таким чином висловлюється щодо Гренландії. Глава уряду повідомив, що суперечку за території допоможуть вирішити вчені й океанографи, а не політики, тому в найближчому майбутньому суперечка про території Північного полюсу та його приналежність може бути закінчена.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply