Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Найміцніший міст зі спаґеті

Автор:

|

Березень 29, 2012

|

Рубрика:

Найміцніший  міст зі спаґеті

На конкурсі, який проводився в коледжі Оканаган у Британській Колумбії, вибрали найбільш міцний міст зі спаґеті. Перемогла конструкція, спроектована 23-річним угорцем Петером Шандором. Його міст витримав вагу 384 кг — удвічі більше, ніж усі інші мости, що брали участь у змаганні.

Пан Шандор, який вивчає інженерну справу в коледжі Ньїредьхази в Угорщині, заявив, що дуже радіє перемозі. Він розповів, що витратив на будівництво моста 140 годин, а на його проектування пішло кілька місяців. Петер Шандор брав участь у конкурсі з будівництва мостів зі спаґеті вже втринадцяте, але перемогу здобув уперше. 2011 року на такому ж конкурсі в Оканагані Петер посів третє місце. За його словами, тепер, після такого тріумфу, він більше не братиме участі в подібних змаганнях.

Конкурс із будівництва мостів зі спаґеті проводиться в канадському коледжі вже 29 років поспіль і слугує своєрідною рекламою науці й інженерній справі та є одним із найбільш відомих конкурсів у світі.

Рекорд конкурсу становить 443,58 кг — саме таку вагу витримав міст, спроектований угорськими студентами та представлений на конкурс 2009-го. Вага самої конструкції при цьому складала всього 982 г.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply