Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

На огорожі посольства відкрилася виставка

Автор:

|

Листопад 26, 2015

|

Рубрика:

На огорожі посольства відкрилася виставка

Виставка

У Варшаві в другу річницю Революції гідності дипломати посольств України та Канади в Республіці Польща (РП) спільно відкрили виставку українського митця Тараса Полатайкa «Війна. 11 портретів». Експозицію було розміщено на огорожі канадського дипломатичного представництва у столиці цієї ержави.
«Коли весь світ зараз бореться з тероризмом, ми не повинні забувати про те, що на Донбасі та в Криму українці також протистоять терористичній діяльності. Лише спільними зусиллями весь демократичний і цивілізований світ зможе побороти тероризм у всіх його формах і проявах», — заявив Андрій Дещиця, посол України в РП, у своєму виступі на відкритті виставки.
Він наголосив, що два роки тому відбулася подія, яка змінила Україну, українців і змінила світ у стосунках до України. Дипломат зауважив, що розміщення експозиції в канадському посольстві є прикладом того, наскільки потужною може бути спільна співпраця.
«Війна. 11 портретів» є історією 11 людей, котрі постраждали на Донбасі від війни з російськими окупантами. Портрети було виконано в київському військовому шпиталі. Тарас Полатайко розповів, що частина цих героїв до цього брала участь у Революції гідності, і попри поранення потім пішли на фронт.

About Author

Meest-Online

 • BlackStork

  ***
  Моя рідна земля – я тебе захищав.
  Тебе бачити вільною завжди бажав.
  Час останнього бою для мене настав.
  За свою Батьківщину я голову склав.
  Мій народе – тебе я всім серцем любив.
  За майбутнє твоє я життя положив.
  Від непроханих зайд скільки міг боронив.
  Спротив ворогу кров’ю своєю зміцнив.
  Україно моя – сенс усього життя.
  До минулого лиха нема вороття.
  Душу й тіло віддам за твоє майбуття.
  І віддав і полинув до Бога-отця …
  25.11.2015