Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

«Мисливець за прибульцями» з’їв попутника

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

«Мисливець за прибульцями» з’їв попутника

Жахливий випадок стався в одному з рейсових автобусів. Еміґрант Вінс Лі обезголовив і з’їв людину, яка сиділа поруч із ним в автобусі, що прямував провінцією Портідж-ла-Прері в західній частині Канади. Жертвою вбивці виявився 22-річний Тім Маклін, який працював на одному з місцевих ярмарків. Пан Маклін сидів поруч із п. Лі і слухав у навушниках музику із заплющеними очима. Зненацька сусід молодика витягнув ніж і завдав йому кілька сильних ударів.

Водій зупинив автобус, пасажири в жаху розбіглися. Вінс Лі обезголовив тіло Тіма Макліна, відрізав і з’їв якусь його частину, а потім гордо показав людям, які скупчилися біля автобуса, його голову. За словами вбивці, він виконував божественну місію, яка полягала в знищенні прибульців. Трагічний інцидент стався 30 липня 2008 року, проте про його подробиці стало відомо тільки зараз, коли слідство в справі канібала завершилося.

2009-го експертиза постановила, що Вінс Лі не може бути покараний за вчинений ним злочин, тому що лікарі визнали його психічно хворим. Справа «мисливця за прибульцями» неодноразово переглядалася, але тепер, здається, судді дійшли однозначного висновку.

Останні роки п. Лі перебував у психіатричній клініці суворого режиму в Манітобі. Влада вирішила, що злочинець залишиться там до кінця своїх днів, проте дозволила йому іноді виїжджати за межі закладу в супроводі лікарів і охоронців.

Психіатри розмовляють з убивцею через кожних два тижні. За їхніми словами, Вінс Лі відчуває глибоке каяття за вчинений ним злочин. Він розуміє, що страждає на важку форму шизо­френії, яка «обманює його мозок». За його словами, ще до скоєння звірячого вбивства майбутній злочинець постійно чув голоси, які наказували йому знайти й знищити чужинців. Чоловік визнає, що, якби його не заарештували 2008 року, жертв його «місії» могло би бути значно більше. Вінс Лі еміґрував до Канади з Китаю 2001 року. 2005-го він отримав канадське громадянство.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply