Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Міс «Канада-2012» — дівчина з Ірану

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Міс «Канада-2012» — дівчина з Ірану

Наприкінці травня в Торонто відбувся фінал конкурсу Miss Universe Canada 2012. Титул першої красуні Канади та путівку на конкурс «Міс Усесвіт» завоювала 26-річна Сахар Бініац із Ванкувера. Корону канадської королеви краси Сахар здобула з другої спроби. 2008-го вона вже брала участь у національному конкурсі, дійшла до фіналу, але виявилася лише однією з віце-міс. Того ж року вона представляла Канаду на конкурсі «Міс Туризм» у Китаї, посівши третє місце.

Сахар Бініац народилася в Індії, зростала в Ірані. Потім її сім’я перебралася до Канади, де дівчина закінчила школу й почала брати участь у конкурсах краси. Останніми роками Сахар знялася в кількох серіалах. У майбутньому вона планує продовжити кар’єру актриси.

Зазначимо, що на конкурсі «Міс Канада 2012» було чимало учасниць, які знайшли в цій країні нову батьківщину. Щоб у цьому переконатися, достатньо поглянути на список переможниць, у якому, крім Сахар Бініац, опинилися: Адвоа Ямоах, Маджд Соуді, Кеті Старк і Кесія Папасін. Трансґендер Дженна Талакова, про яку преса чимало писала напередодні конкурсу, пройшла в топ-12 і стала однією з володарок титулу «Міс Конгеніальність». Однак її мрії про участь у «Міс Усесвіт» наразі не судилося здійснитися.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply