Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Мера Торонто викрили у вживанні наркотиків

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Мера Торонто викрили у вживанні наркотиків

Поліція міста Торонто отримала у власне розпорядження відео, на якому мер міста Роб Форд займається вживанням наркотиків. Про це 31 жовтня повідомив телеканал CBS із посиланням на поліцію. «Ми виявили цифровий відеозапис, на якому відображено те?, що раніше було опубліковане низкою засобів масової інформації (куріння креку). Тепер цей файл ляже в основу доказової бази справи», — заявив Біл Блейр, шеф поліції Торонто.

Сам п. Форд тривалий час заперечував існування подібного запису. Однак після того, як відеодокази знайшлися, мер сказав, що не вбачає в цьому жодних підстав подавати у відставку. «У мене немає причин звільнятися», — із посмішкою заявив міський голова журналістам. Після цього короткого коментаря він зазначив, що має повернутися в робочий кабінет, аби відповісти на телефонні дзвінки. Шеф поліції також визнав, що наявність відеозапису не дає формального приводу для висунення Робові Форду звинувачень.
Нагадаємо, восени минулого року суд провінції Онтаріо вже припиняв дію повноважень п. Форда, проте тоді підставою для такого рішення стала його участь у суперечливому голосуванні, а не пристрасть до наркотиків. 2010 року, невдовзі після вступу на посаду, Роб Форд узяв участь у голосуванні з питання про те, чи повинен він повернути спонсорам 3 тис. CAD, зібраних для його футбольного фонду за допомогою працівників мерії. Міський суд визнав його дії недоречними. Пізніше п. Форда було поновлено на посаді, позаяк суд вищої інстанції задовольнив його апеляцію.
Роб Форд попросив у городян вибачення за скоєні дурниці, але категорично відмовився піти у відставку з посади керівника адміністрації найбільшого міста країни. «Я маю намір пережити цей шторм», — запевняв він у радіоефірі Newstalk 1010 в неділю 3 листопада. Крім того п. Форд заявив, що не вважає себе винним у вживанні наркотиків і «не має ніякої залежності навіть від алкоголю». Мер визнав, що в серпні ц. р., перед тим як сісти за кермо своєї автомашини випив кілька кухлів пива на вуличному фестивалі в Данфорті, але відкинув звинувачення в неналежній поведінці. «Так, після пари дрінків краще залишатися вдома й не показуватися на публіці», — визнав він.
Нині Роб Форд стверджує, що має намір взяти участь у виборах мера в жовтні 2014 року й перемогти.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply