Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Мер Торонто зібрався в прем’єр-міністри

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

Мер Торонто зібрався в прем’єр-міністри

Депутати міської ради вирішили відправити Роба Форда, звинуваченого в курінні креку, керуванні авто в стані алкогольного сп’яніння та низці інших неподобств, у відставку, однак законних підстав для цього не знайшлося. Обговорення гострого питання швидко переросло в хаос. Прихильники мера, котрі перебували в залі засідань, скандували: «Ганьба!», а Даґ Форд, брат і радник ексцентричного мера, затіяв бійку з одним із політичних опонентів. У натовпі збили з ніг працівницю муніципалітету Пем Мак-Коннелл, і депутат Пол Флетчер поклав на Роба Форда провину за її розбиті губи.

Крім того, мер дражнив депутатів, сидячи на стільці та зображаючи водіння напідпитку. Так п. Форд намагався зачепити за живе депутата Пола Ейнслі, нещодавно позбавленого посвідчення водія на тритижневий термін за те, що був спійманий поліцейськими п’яним. Коли рішення ради було ухвалене, Роб Форд накинувся на депутатів із погрозами й оголосив їхні дії «державним переворотом».
«Ну, що, хлопці, хочете випробувати на собі політику в американському стилі? Ви щойно напали на Кувейт! — пригадав п. Форд виступ президента США Джорджа Буша напередодні війни в Перській затоці. — Згадаєте моє слово: на вас чекає відкрита війна на наступних виборах. Я зроблю все, що в моїх силах, аби перемогти вас».
Роб Форд разом зі своїм братом Даґом дав інтерв’ю CBC News, у якому відкинув усі звинувачення у свій бік. Він запевнив, що покінчив з алкоголем і не приймає наркотиків. «Я – не наркоман і не алкоголік. Я випивав пару скляночок у п’ятницю ввечері – після робочого тижня, в особистий час. Але тепер я не п’ю зовсім. Є дуже багато людей, котрі зробили такий крок. І я із цим впораюся», — заявив мер.
Даґ Форд назвав головною проблемою свого брата зайву вагу та розповів, що Роб активно працює над цим, тренуючись щодня та дотримуючись суворої дієти. «Якщо ви не помітите змін через п’ять місяців, можете називати мене брехуном. Я пережив зустріч із Ісусом Христом. І зрозумів, що мій батько спостерігає за мною з неба», — сказав Роб Форд, пообіцявши до весни накачати собі потужні м’язи.
Брат мера, котрий полум’яно його захищає, назвав рішення міської ради позбавити Роба Форда реальних повноважень образою для всіх виборців, котрі голосували за нього. «Це – найгірший прояв демократії в Канаді. Рішення депутатів продиктоване особистими рахунками. Те, кому керувати містом, має вирішувати народ, а не міська рада», — наголосив Даґ Форд. Роб його підтримав, зазначивши, що депутати невдоволені ним через те, що він багатьох позбавив доступу до «годівниці».
У телеефірі Роб Форд іще раз попросив вибачення за свої п’яні витівки, лайки, погрози щодо вбивства, пропозицію орального сексу своїй підлеглій і користування послугами повій. Він також зізнався, що хотів би якось виставити свою кандидатуру на посаду прем’єр-міністра Канади. Як стверджують спостерігачі, у нього цілком є на це шанси: після всіх викриттів його рейтинґ тільки зріс.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply