Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Мер Торонто позбувся повноважень

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

Мер Торонто позбувся повноважень

Роб Форд на засіданні міської ради зізнався, що купував нелегальні наркотичні речовини впродовж двох минулих років. Про те, чи купував мер Торонто наркотики, у нього запитав член ради Дензіл Мінна-Вонґ. За словами п. Форда, він розуміє, до якої незручної ситуації призвів своїми вчинками, але відмовився піти зі своєї посади, незважаючи на відкритий лист міської ради з проханням до нього скласти повноваження.

Виступаючи в раді, Роб Форд зазначив, що ніколи не відчував залежності від наркотиків і є «позитивною рольовою моделлю» для підлітків, котрі опинилися у важкому становищі. За звернення до міського голови з проханням подати у відставку проголосував 41 зі 43 членів міської ради. Тим не менш, воно мало символічний характер, оскільки рада не володіє достатніми повноваженнями, щоб усунути мера з посади.
Роб Форд заявив, що змушений буде позиватися з тими, хто поширив інформацію про те, що він вживав наркотики, удавався до послуг повій і влаштовував п’яні дебоші. Невдоволення мера викликали, зокрема, заяви, що він приймав сильне знеболювальне «оксиконтин», яке викликає звикання, а також керував автомобілем у нетверезому стані та просив своїх співробітників купувати для нього алкоголь. Такі дані передали поліції люди з оточення самого мера Торонто. «Дуже шкода, але мені доведеться звернутися до суду», — сказав п. Форд, назвавши всі звинувачення «відвертою брехнею».
За словами міського голови, жінка, яку деякі його співробітники сприйняли за повію, насправді є «подругою сім’ї на ім’я Алана». Він додав, що його дружину «дуже ранить те, що хтось міг назвати повією друга сім’ї». Крім того, мер Торонто запевнив, що він – «щасливий у шлюбі».
Тим часом, міська рада Торонто переважною більшістю голосів постановила позбавити п. Форда всіх його повноважень. Лише троє із 42 членів міської ради, котрі голосували, у тому числі мер Торонто та його брат, були проти висунутої пропозиції. «Фортуна від нього відвернулася, і залишилося дуже мало людей, котрі були би готові виступити на його захист після всіх вульгарних коментарів і зізнань у тому, що він не тільки вживав наркотики, але й вважає за цілком нормальне сісти за кермо в стані алкогольного сп’яніння», — заявив радник Дензіл Міннан-Вонґ, колишній соратник п. Форда.
Раніше мер зізнався в тому, що за останні два роки незаконно купував наркотики й курив крек. Але при цьому мер заявив, що не є наркоманом. Він також неодноразово стверджував, що не має наміру залишати свою посаду, попри те, що став фігурантом великого скандалу. Однак вибачення «за скоєні дурниці» йому не допомогло.
До слова, у Торонто в продаж надійшли пластмасові фігурки Роба Форда, який киває головою. Вартість 15-сантиметрової статуетки складає близько 20 CAD. Сам мер охоче ставить на них свій автограф. Деякі фігурки з автографом мера фактично відразу були виставлені на інтернет-аукціоні eBay за суму, що в понад десять разів перевершує первісну вартість.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply