Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Меню шкільних їдалень не змінять

Автор:

|

Листопад 26, 2015

|

Рубрика:

Меню шкільних їдалень не змінять
Едгар Руло — праворуч

Едгар Руло — праворуч

Едгар Руло, мер містечка Дорваль, передмістя Монреаля, відмовився прибрати свинину з меню шкільних їдалень. «Мусульмани мають зрозуміти, що вони повинні інтегруватися та навчитися жити в Квебеку. Вони мають зрозуміти, що це вони повинні змінити уклад свого життя, а не канадці, котрі так щедро вітали їх.
Мусульмани повинні зрозуміти, що канадці — не расисти і не ксенофоби. Канада прийняла багато імміґрантів, перш ніж мусульмани з’явилися тут. Так само, як інші народи, канадці не готові відмовитися від своєї ідентичності чи своєї культури.
Й, якщо Канада прийняла когось на свою землю, то це не мер вітає іноземців, а канадський народ загалом. І, нарешті, вони мають розуміти, що в Квебеку з його християнським корінням, новорічними ялинками, церквами та релігійними фестивалями релігія повинна залишатися особистою справою кожного.
Для мусульман, котрі не згодні і не почуваються комфортно в Канаді, є 57 чудових мусульманських країн у світі, більшість із них — малонаселені і готові зустріти прибульців розпростертими обіймами. Якщо ж ви залишили вашу країну заради Канади, а не заради інших мусульманських країн, то це тому, що ви вважали, що життя в Канаді краще, ніж деінде. Ми не дозволимо вам довести Канаду до рівня цих 57 країн.
Якщо ви приїхали до Канади з ідеєю, що будете витісняти нас із вашим плідним поширенням і в кінцевому підсумку захопити нашу країну, то маєте зібратися та повернутися туди, звідки прибули. Якщо ви згодні прийняти ці положення, — залишайтеся. Якщо ж ні, — то готуйтеся їхати», — сказав він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply