Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Леся Шимко отримала високу нагороду

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Леся Шимко отримала високу нагороду

На врочистій церемонії, що відбулася 28 квітня цього року в St. George’s Golf & Country Club у Торонто, п’ятьох визначних канадців було нагороджено срібними медалями з нагоди Діамантового ювілею королеви Єлизавети ІІ. Нам надзвичайно приємно відзначити, що серед нагороджених була Леся Шимко — політолог, громадська діячка, активіст у справі захисту людських прав. Офіційна церемонія вшанування визначних канадських діячів відбулася під проводом дост. сенатора Аші Сет і члена парламенту Канади Теда Опіца.

Пам’ятна медаль при­урочена до знаменної дати — 60-ї річниці перебування на троні Її Величності королеви Єлизавети ІІ. Цю високу нагороду було створено для відзначення заслуг Її Величності королеви Єлизавети ІІ перед Канадою, її глибоке зацікавлення та близький контакт із нашою країною. Водночас, ювілейна медаль має на меті вирізнити та заохотити визначних канадців за їхні досягнення й зусилля для розвитку Канади. Удостоєні цієї високої честі — заслужені канадці, що зробили вагомий внесок у добробут суспільства в Канаді, а також поширювали добре ім’я Канади у світі.

Лесю Шимко було нагороджено цією високою відзнакою за її віддану працю тут, у Канаді, і за працю в царині підвищення іміджу Канади за її межами. Вручаючи цю високу державну нагороду Канади Лесі Шимко,

дост. сенатор Аша Сет сказала: «Я висловлюю вам щиру подяку за ваше віддане служіння громадянам, суспільству та Канаді. Ваш значний вклад у розвиток нашої нації заслуговує на найвищу похвалу, подяку й захоплення».

Леся Шимко провадить визначну діяльність як журналіст, політолог, що спеціалізується на питаннях зовнішньої політики, вона також є палким захисником прав людини та верховенства права у світі. Нещодавно Лесю Шимко запросили виступити свідком на слуханнях Постійного комітету закордонних справ парламенту Канади, щоби надати аналіз і рекомендації канадському урядові в справах сучасної ситуації в Україні.

Пані Шимко є засновником і головою Канадсько-українського парламентського центру в Києві, який було створено Канадським товариством прихильників України 2000 року в співпраці з урядом країни. Ця важлива інституція й сьогодні успішно діє та розвивається.

Леся Шимко має численні публікації в престижних засобах масової інформації, включно із The Globe & Mail і The American Spectator, була членом Ради директорів Toronto Public Library Board, де очолювала комітет обслуговування, планування та розбудови. 2011-го пані Леся працювала в Комітеті збірки фондів на підтримку Центру родини та відділу інтенсивної терапії немовлят у лікарні St. Joseph’s Health Centre в Торонто.

2009 року її було вдостоєно однієї з найвищих президентських нагород України — державного ордена «За заслуги» — за діяльність на захист демократії та велику й успішну працю в справі поширення правди про Голодомор у світі.

Пані Шимко продовжує працю як голова Канадсько-українського парламентського центру в Києві та заступник голови Крайової управи Ліґи українок Канади, відповідальна за зовнішні зв’язки. Ми пишаємося тим, що Леся Шимко була нагороджена медаллю з нагоди Діамантового ювілею королеви Єлизавети ІІ. Просимо пані Лесю прийняти наші найщиріші вітання за таку високу, але заслужену нагороду та побажання многих і благих літ!

Канадське товариство приятелів України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply