Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Ларрі Кінґ став радником

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Ларрі Кінґ став радником

Компанія Black Iron із Торонто найняла радником відомого телеведучого Ларрі Кінґа. На думку Метта Сімсона, президента компанії, «Ларрі Кінґ забезпечить цінне розуміння інформації в міжнародних справах, але ще важливіше те, що він володіє великими зв’язками як в Україні, так і за кордоном. Зв’язки та досвід пана Кінґа допоможуть компанії Black Iron у багатьох сферах, включаючи поліпшення іміджу України й інвестиційної привабливості проекту Black Iron».

Ларрі Кінґ — американський тележурналіст, відомий завдяки своєму популярному ток-шоу Larry King Live на CNN, ведучим якого він був із 1985 до 2010 рр. Під час шоу ведучий узяв інтерв’ю у більш ніж 50 тис. осіб, у тому числі в президента США та лідерів інших країн. 28 листопада 2011-го пан Кінґ побував в Україні й мав розмову з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

У жовтні 2010 року Black Iron за 13 млн USD придбала в Geo Alliance Group Limited — інвестиційної групи EastOne українського бізнесмена Віктора Пінчука — кіпрську «доньку» Geo-Alliance Ore East Limited разом із ліцензіями, перейменувавши її потім на Black Iron (Cyprus) Ltd.

Цьому кіпрському підприємству належить понад 99 % акцій у товариствах з обмеженою відповідальністю «Шимановське Стіл» і «Зеленовське Стіл» (обидва базуються в Дніпропетровську), які володіють ліцензіями на розробку відповідних родовищ залізних руд терміном, відповідно, до 1 листопада 2024-го й 1 листопада 2014 року.

Нагадаємо, що останній випуск Larry King Live, який вийшов 16 грудня 2010-го на каналі CNN, подивилося 2,24 млн людей, що є рекордним показником для передачі такого формату. Після цього Ларрі Кінґ повернувся в ефір телеканалу CNN зі спеціальною програмою Unthinkable: The Alzheimer’s Epidemic.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply