Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Китайці куплять мережу кінотеатрів

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Китайці куплять  мережу кінотеатрів

Один із лідерів з інвестицій у китайську індустрію розваг — корпорація Dalian Wanda — має намір придбати AMC Entertainment. Сума операції складе 2,6 млрд USD. За умовами угоди, ще півмільярда доларів китайці інвестують у розвиток оператора. AMC є другою за розмірами мережею кінотеатрів у Канаді та США. Таким чином, після цієї покупки Wanda стане найбільшим оператором кінотеатрів у світі. Обидві компанії запевнили, що операція не призведе до зміни стратеґії розвитку та кадрової політики в AMC.

Мережа AMC була заснована 1920 року. Зараз оператором володіє група інвестиційних фондів, яка містить Apollo Global Management, Bain Capital, Carlyle Group, CCMP Capital Advisors і Spectrum Equity Investor.

Оператор управляє 346 кінотеатрами з 5 тис. екранів у Канаді та США. Wanda — приватний конгломерат, що включає в себе кілька холдинґів. До сфери його інтере­сів входять операції з нерухомістю, готельний бізнес, роздрібна торгівля, туристичний бізнес і індустрія розваг. Під керуванням Wanda перебуває 86 кінотеатрів із 730 екранами. Про це повідомляє Reuters.

Угода була укладена на тлі планів Китаю прискорити розвиток власної індустрії розваг. До 2015 року КНР планує розширити число екранів у країні з 6,3 тис. до 20 тис. До 2040 року китайська влада хоче збільшити цей показник до 40 тис.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply