Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Компанія, потяг якої зазнав аварії, збанкрутувала

Автор:

|

Серпень 15, 2013

|

Рубрика:

Компанія, потяг якої зазнав аварії, збанкрутувала

Транспортна компанія Montreal, Maine & Atlantic Ltd, якій належав потяг, що зазнав аварії в місті Лак-Мегантен (провінція Квебек), заявила про своє банкрутство. Зокрема, зазначається, що позов було подано до суду міста Бангора в штаті Мен. Компанія, що працює на території Канади та Сполучених Штатів, просила визнати її банкрутом на території обох країн. 

У заяві вказується, що після аварії прибутки підприємства різко знизилися через скорочення замовлень на перевезення, а також через те, що залізниця між штатами Квебек і Мен залишається перекритою. У документах Montreal, Maine & Atlantic Ltd наголошується, що активи компанії оцінюються в 50-100 млн. CAD, а її зобов’язання становлять близько 10 млн. USD.
Як писав «Міст», потяг, що належав компанії Montreal, Maine & Atlantic Ltd, зійшов із колії в центрі невеликого міста Лак-Мегантіка 6 липня. Поїзд, який перевозив 7,2 млн л нафти, загорівся; рятувальники гасили пожежу майже дві доби. Унаслідок надзвичайної події центр містечка був майже повністю знищений. Жертвами інциденту стали 47 людей, а загальні збитки оцінено на суму понад 100 млн CAD.
Відомо, що в момент катастрофи потяг був без машиніста, який поставив його на гальмо стоянки та пішов відпочивати. Офіційних причин, через які поїзд почав рухатися, досі не названо. Звинувачення поки що нікому також не висунули.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply