Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Інвестування у видобуток українського газу

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Інвестування у видобуток українського газу

Канадська компанія 3P International Energy Corpo-ration у рамках приватного розміщення своїх акцій на фондовій біржі Торонто залучила на розширення видобутку газу на родовищах в Україні 7,3 млн CAD. Унаслідок розміщення 3P International Energy Corporation продала інвесторам 18.150.000 простих акцій — близько 27 % акціонерного капіталу — за ціною 0,4 CAD. Залучені кошти буде скеровано на фінансування збільшення видобутку газу на чотирьох газових родовищах придбаної української компанії «Тисагаз».

У вересні ц. р. 3P In­ternational Energy Corpo­ration купила за 17 млн CAD контроль над «Тисагазом», що володіє ліцензіями на видобуток газу на Русько-Комарівському, Становському, Королівському й Ужгородському родовищах. У січні—жовтні 2011 року видобуток природного газу цією компанією скоротився в річному вираженні на 3 % — до 2,724 млн куб. м.

Нагадаємо, що велику частину газу Україна купує в Росії. Нещодавно Володимир Омельченко, експерт з енерґетичних програм Центру Разумкова, заявив, що Росія може дати Україні знижку на газ в обмін на відмову від євроінтеґрації.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply