Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Інструктори прибудуть в серпні

Автор:

|

Червень 25, 2015

|

Рубрика:

Інструктори прибудуть в серпні
Петро Порошенко та Стівен Гарпер

Петро Порошенко та Стівен Гарпер

Канадські військові інструктори приїдуть в Україну в серпні ц. р. За інформацією Міністерства оборони Канади, наразі прибула група планування, яка займатиметься підготовкою до розміщення основного контингенту. У повідомленні наголошується також на тому, що для навчання українських військових Канада надішле близько 200 своїх інструкторів. Про місце їх дислокації не повідомляється.
Як писав «Міст», минулого тижня прем’єр-міністр Канади в телефонній розмові з українським президентом повідомив, що канадські військові інструктори пробудуть в Україні до 31 березня 2017 року. У квітні ц. р. тренування українських бійців Національної гвардії України (НГУ) розпочали США. Навчання проводиться у Львівській області та триватимуть кілька місяців. У тренінгах задіяні 900 бійців НГУ, навчають їх 290 американських десантників.
Петро Порошенко мав іще одну телефонну розмову зі Стівеном Гарпером, під час якої домовився прискорити процес перемовин щодо створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) між країнами. Сторони погодилися, що ЗВТ між Україною та Канадою стане позитивним сигналом для інвесторів і бізнесу в обох країнах, а також поглибить двосторонні відносини.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply