Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Гарпер написав книгу про гокей

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Гарпер написав книгу про гокей

Прем’єр-міністр Канади закінчив написання книги, над якою, як він зізнався, працював щодня протягом десяти років у перервах між засіданнями та зустрічами з політиками. Очікується, що продавати книгу під назвою A Great Game: The Forgotten Leafs & the Rise of Professional Hockey почнуть у Канаді та США 5 листопада. Стівен Гарпер, який обробив величезну кількість архівних матеріалів, представляє історію гокейного клубу Toronto Maple Leafs.

«Ідеться про період між аутсайдером Toronto Professionals зразка 1908 року та переможним Toronto Blueshirts (дві із чотирьох колишніх назв клубу Toronto Maple Leafs), що завоював 1914-го найперший Кубок Стенлі. Незважаючи на протистояння з боку представників аматорського гокею це забуте «Листя» стало основою для найбільш прибуткової гокейної франшизи у світі», — повідомили у видавництві Simon&Schuster, що займається випуском книги.
Сам п. Гарпер, коли ще був членом парламенту від міста Калґарі, оголосив, що вболіває за команду Calgary Flames. Однак він є уродженцем Торонто й зберігає відданість міському клубу, який, попри всю успішність, не завойовував Кубка Стенлі від 1967 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply