Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Фотовиставка про українських військових

Автор:

|

Жовтень 22, 2015

|

Рубрика:

Фотовиставка про українських військових

Фотовиставка

До Дня захисника України, який вперше святкували цього року на Покрову, у Генеральному консульстві України в Торонто відкрили фотовиставку про подвиг бійців Збройних сил України (ЗСУ). Світлини розміщені у залі для прийому громадян, куди мають доступ усі охочі. «Це — фото наших бійців, техніки та військових медиків. Їх зображено у бойових діях, у мирний час, на звільнених територіях. Це — фотовиставка про них, про їхнє життя в зоні проведення антитерористичної операції (АТО), щоб ми знали їхні обличчя», — розповіла Людмила Давидович, виконувач обов’язки Генерального консула у Торонто.
Загалом у залі вивішено 30 фотографій, які з часу відкриття виставки подивилося вже понад 100 людей. «Інколи реакція відвідувачів зворушує, адже люди буквально моляться на своїх захисників. Дехто приходить із дітками та показує фото їм. Це — приємний вияв уваги до наших бійців у зоні АТО, щоб люди знали, як вони виглядають», — зазначила п. Давидович.
Вона також привітала усіх захисників України зі святом. «Хочу привітати всіх, хто захищає нашу державу, і найбільше — представників ЗСУ. Для мене особисто захисники України — це в першу чергу українські бійці, котрі зараз перебувають у зоні АТО, це — наші армійці, всі, хто працює у оборонному секторі, хто зараз на передовій і в тилу. Всі, хто працює на нашу національну безпеку», — підсумувала дипломат.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply