Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Джон Торі знову мер

Автор:

|

Жовтень 31, 2018

|

Рубрика:

Джон Торі знову мер

Джон Торі легко і швидко вдруге здобув перемогу у виборчій кампанії, яка відзначилася безпрецедентним втручанням уряду провінції в неї. А ось близько десяти інших громад Онтаріо були змушені продовжити голосування аж до ночі через технічні труднощі.
Торі набрав понад 63 % голосів, тоді як його головна його суперниця Дженніфер Кісмаат, колишня фахівець у галузі міського планування, набрала трохи більше 23 %, даючи опоненту значно впевненішу перемогу, ніж коли він був уперше обраний чотири роки тому, набравши лише 40 % голосів.
«О, вже вечір, чи не так? — пожартував 64-річний переможець у своїй промові після проголошення результатів. — Хочу віддати належне Дженніфер Кісмаат, котра привнесла свої ідеї, які, я впевнений, ми найближчим часом обсудимо».
А тепер про втручання уряду: після того, як Даґ Форд скоротив кількість місць у міськраді з 47-х до 25-х, посеред перегонів Кісмаат та інші критики намагалися представити Торі як неспроможного продовжувати боротьбу за місце мера Торонто. Джон Торі однак таким звинуваченням протиставляв таку аргументацію: він надає перевагу стриманому підходу, який дозволить знаходити спільну мову з вищими рівнями влади. Отже, його не лякає менша кількість працівників у мерії, він виконає все, що було задумане і заплановане до скорочення апарату.
Для порівняння: згідно з рішенням Львівської міської ради від 29 червня 2017 року кількість працюючих у структурі виконавчих органів міськради було збільшено до 1633-х осіб. А з березня ц. р. їх стало ще більше. «Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження, яке передбачає збільшення штату управлінь міської ради. У деякі департаменти мерії додано по одній штатній одиниці, така ж ситуація і в районних підрозділах. Тепер у Львівській міській раді працює 1646 осіб», — писала 2 березня 2018 газета «Високий Замок».
Вибори в Онтаріо відбулися 22 жовтня ц. р. в понад 400 містах і містечках. У 26-х муніципалітетах переобрали навіть цілі ради.

Інна Кручек

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply