Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Де в Торонто носіння масок обов’язкове

Автор:

|

Липень 09, 2020

|

Рубрика:

Де в Торонто носіння масок обов’язкове

З 7 липня стало обов’язковим носіння масок і лицьових щитків у закритих громадських місцях. Міська рада Торонто, врахувавши рекомендації головного санітарного лікаря міста, з метою боротьби з поширенням Covid-19 прийняла відповідний підзаконний акт.
Міська адміністрація заявила, що нове правило поширюється на всі приміщення з вільним доступом: крамниці роздрібної торгівлі, мінімаркети, торгові центри, продуктові крамниці; фермерські ринки (закриті території); ресторани та бари (коли їм дозволять обслуговування в приміщеннях); криті рекреаційні об’єкти; тренажерні зали, плавальні басейни (коли їм дозволять відкритися); бібліотеки; громадські центри та громадські організації; заклади персонального обслуговування; церкви, мечеті, синагоги, храми й інші релігійні об’єкти; художні галереї та музеї» океанаріями та зоопарки; конференц-центри; арени, стадіони й інші приміщення для
проведення заходів; об’єкти нерухомості для відкритого показу; презентаційні центри; місця загального користування в готелях, мотелях і об’єктах короткотермінової оренди (вестибюлі, ліфти, конференц-зали); розважальні заклади, концертні майданчики, театри, кінотеатри, казино; бізнес-офіси, відкриті для широкої публіки.
Підзаконний акт передбачає винятки для тих, хто не може носити маску з медичних причин, дітей у віці до двох років та за інших особливих умов. Також можна тимчасово зняти маску, коли отримуєте послуги, їсте або займаєтеся спортом чи фітнесом. Підзаконний акт не поширюється на багатоквартирні будинки і кондомініуми, дитячі установи та школи, а також на незакриті території, такі, як патіо ресторанів.
У перший день обов’язкового носіння масок у всіх закритих громадських місцях у Торонто протестувала група невдоволених. Вони провели мітинґи На перехрестях Йонґ із Блур, а також Йонґ із Дандас. Також роздавали фальшиві посвідчення, в яких вказано, що власник відноситься до однієї з категорій людей, звільнених від нового правила.
На сцені, встановленій на площі Йонґ-Дандас стояли Кріс Саккочча, водій «мазераті», котрий фільмував працівників Longo, котрі намагалися завадити йому увійти до крамниці без маски, і Летиція Монтана, котру попросили покинути шпиталь за відмову носити маску в відділенні «швидкої допомоги». Демонстранти скандували гасла «Ні — новій нормі життя» і «Зніми свою маску», ігноруючи санітарну дистанцію і нехтуючи обов’язковим носінням засобів індивідуального захисту.
Даґ Форд, прем’єр провінції Онтаріо, заявив, що співчуває жителям центральних кондомініумів і багатоквартирних будинків, у котрих майже немає вибору для проведення часу на вулиці, крім як відпочивати на пляжі або в переповненому парку. Однак він благає їх усіх продовжувати зберігати санітарну дистанцію.
Великі юрби людей помітили на багатьох пляжах міста під час затяжної спеки, яка перевищила позначку в 30 градусів за Цельсієм упродовж п’ятьох днів поспіль.
А Джон Торі, мер Торонто, додав, що в місті десятки пляжів, але мешканці повинні дотримуватися здорового глузду і вибирати той, на якому з меншою ймовірністю зберуться великі натовпи. Однак його попередження залишили без уваги, позаяк у вихідні дні в багатьох популярних місцях продовжували збиратися цілі юрби людей.
Мер Торі також застеріг, що влада Торонто незабаром буде змушена розпочати процес «катастрофічного скорочення обсягу послуг», якщо федеральний і провінційний уряди не домовляться між собою про реалізацію масштабної програми допомоги муніципалітетам. Він зазначив, що продовжує сподіватися, що інші рівні уряду покриють дефіцит бюджету міста в обсязі приблизно 2 млрд CAD, що виник у результаті пандемії Covid-19, але часу для ефективних дій обмаль.
Раніше «Міст» пояснював, що краще — маска чи щиток?

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply