Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Чоловік умерз в озеро

Автор:

|

Листопад 25, 2011

|

Рубрика:

У Саскачевані місцевий житель Норман Арманд Мартелл під час катання в каное на озері Медоу Лейк умерз у воду. Він вирушив на прогулянку рано-вранці, коли над водою ще був туман. Коли водоймище скувало льодом, пан Мартелл спробував самотужки дістатися берега — він мав намір залишити каное в озері та пройти замерзлою водою до берега. Тим не менше, йому не вдалося здійснити цей задум, оскільки лід виявився надто тонким і не витримував його ваги, тоді невдаха сів назад у каное й став чекати.

Родичі Нормана Мартелла занепокоїлися, що його немає вдома, і зателефонували до рятувальної служби. Рідні чоловіка повідомили, що він вирушив поплавати на каное, і до озера була відправлено рятувальну групу. На те, щоби визволити горе-мандрівника, знадобилося близько чотирьох з половиною годин.

На березі бідолаху вже чекали медики, які оглянули його й доставили в клініку. До вечора того ж дня його виписали. Жодних серйозних травм чоловік не отримав. Температура повітря в місті Медоу Лейк, де розташоване однойменне озеро, останнім часом коливається біля позначки -16 градусів за Цельсієм.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply