Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Анексії Криму не визнають і через 50 років

Автор:

|

Березень 26, 2015

|

Рубрика:

Анексії Криму не визнають і через 50 років

Стівен Гарпер

Канада ніколи не визнає анексії Криму Російською Федерацією (РФ), скільки би та не тривала — п’ять місяців чи 50 років. Натомість канадський уряд робитиме усе, аби змусити Путіна припинити кампанію з дестабілізації України, яку він організував, і повністю відмовитися від Криму та східної України. Про це сказав Стівен Гарпер, прем’єр-міністр Канади, у своїй заяві з приводу кримського псевдореферендуму, який відбувся рік тому.

Урядовець нагадав, що з метою тиску на Путіна Канада та її партнери запровадили широкий спектр санкцій проти російських та українських фізичних і юридичних осіб, у т. ч. цільові обмеження стосовно РФ у фінансовій, оборонній та енергетичних сферах, а також до ключових посадових осіб, котрі брали участь у незаконному приєднанні Криму до Росії.
Крім того, Канада бере активну участь у заходах НАТО у відповідь на аґресію Росії та допомагає українському народу відновити політичну й економічну стабільність. Також канадський уряд проводить військову підготовку українських військових та надає нелетальне обладнання.
«Канада не забуде відчайдушних вчинків Путіна в Україні. За будь-якого вирішення нинішньої кризи потрібно буде поважати територіальну цілісність, суверенітет, незалежність і Конституцію України, — сказав п. Гарпер. – Народ України виявляє величезну стійкість і мужність перед обличчям аґресії. Канада й надалі підтримуватиме боротьбу українського народу за свободу і демократію, доки ця боротьба триватиме».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply