Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Автомат для продажу марихуани

Автор:

|

Березень 29, 2012

|

Рубрика:

Автомат для продажу марихуани

У новозеландському Окленді встановили автомат для продажу марихуани. Ініціаторами цього стали представники організації National Organisation For Reform Of Marijuana Laws (NORML), які виступають за зміну законодавства про вживання канабісу. Пристрій для продажу марихуани розташовано в клубі, який курує NORML. Марихуану в автоматі розфасовано в невеликі ємності. В одній такій ємності міститься 1 г наркотичного засобу. Придбати грам марихуани можна, заплативши 20 NZD. За словами представника NORML, пристрій уже здобув велику популярність, і чимало бажаючих ним скористалося.

Куріння марихуани в Новій Зеландії заборонене законом і карається штрафами або взяттям під варту. Однак продаж через автомат не може бути прирівняно до торгівлі наркотиками, оскільки здійснюється без безпосередньої участі дилера. Проте поліція час від часу перевіряє клуб, де стоїть апарат. Перевірки проводяться в рамках реґулярних поліцейських рейдів.

Нова Зеландія є, тим не менш, країною з одним із найвищих показників вживання марихуани у світі: близько 13 % дорослого населення курить канабіс реґулярно. А світовим лідером із використання марихуани з медичною метою став Ізраїль.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply