Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Від авіаудару загинула сім’я

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Від авіаудару  загинула сім’я

В афганській провінції Пактія під час авіанальоту НАТО було вбито восьмеро мирних жителів, усі вони були членами однієї родини, повідомляє місцева влада. За словами речника провінції, 27 травня в селі Сурі-Хаїл, що в районі Ґурда-Сарія, від вибуху авіабомби загинули батько, мати та шестеро їхніх дітей.

Представники НАТО розслідують ці повідомлення. Раніше Альянс заявив, що 26 травня від бомбових нападів у Афганістані загинуло четверо натовських військовиків.

Рогулла Самун, речник провінції Пактія, розповів, що «це був авіаудар, завданий НАТО, і той чоловік (який загинув) ніяк не був пов’язаний із «Талібаном» чи іншим терористичним угрупованням». Прес-секретар очолюваних НАТО Міжнародних сил сприяння безпеці зазначив, що у військовому континґенті вже знають про повідомлення й збирають докладну інформацію. У НАТО не уточнили ані подробиць загибелі своїх чотирьох солдатів, ані їхнього громадянства. Досі не зрозуміло, чи до їх числа належить британський солдат, чию смерть 26 травня підтвердили військові чиновники.

Цього місяця Хамід Карзай, президент Афганістану, застерігав, що втрати серед мирного населення, спричинені військами НАТО, можуть підірвати договір про стратеґічне партнерство, який він недавно підписав зі США. У документі, розрахованому на десять років, окреслюються військові та цивільні відносини між обома країнами по завершенні місії НАТО в Афганістані 2014 року.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply