Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

В Індонезії розбився Superjet-100

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

В Індонезії розбився Superjet-100

Російський літак Sukhoi Supe­r­jet-100, що зник 9 травня в Індонезії, було знайдено пошуково-рятувальною групою в горах. «За даними пошукової групи, літак виявлено в точці з координатами 06.42.61.3S 106 44 41 EE в районі гори Салак на висоті близько1,6 км», — ідеться в повідомленні «Об’єднаної авіабудівної корпорації» (ОАК).

Раніше гвинтокрил, який бере участь у пошуку російського авіалайнера в Індонезії, виявив уламки невстановленого характеру. Однак в ОАК не уточнюють, у якому стані знайдений літак. Ознак того, що хтось вижив після аварії російського авіалайнера в Індонезії, на жаль, немає, повідомив представник штабу пошуково-рятувальних робіт. На борту повітряного судна, за різними даними, перебувало від 48 до 50 осіб, включаючи членів екіпажу. Індонезійське телебачення показало фотознімки з місця аварії літака. За попередньою інформацією, SSJ-100 врізався у прямовисний схил гори, частина його фраґментів залишилася на схилі, а решта впала вниз.

Сусіло Бамбанг Юдойоно, президент Індонезії, підтвердив факт аварії російського авіалайнера Sukhoi Superjet-100 і зажадав провести ретельне розслідування причин його загибелі. «Літак розбився на схилі гори Салак. Розслідування повинно бути проведено негайно й ретельно», — наголосив він.

Зауважимо, що літак Superjet-100 зник під час виконання другого демонстраційного польоту в Індонезії, тоді було втрачено радіозв’язок з ним і зникла відмітка на оглядовому радіолокаторі. Перший політ був здійснений того ж дня й пройшов у штатному режимі. До втрати зв’язку жодної інформації про відмову систем на судні не надходило. Однак пілот запросив зниження з висоти 10 тис. до 6 тис. футів, отримав дозвіл і почав повертати праворуч і знижуватися. Якраз у тому місці розташована гора заввишки 6 200 футів.

На місці катастрофи російського лайнера Sukhoi SuperJet-100 вже виявлено тіла 14 загиблих. Про це 11 травня поінформував керівник кризового штабу Міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС) Індонезії. А напередо­дні стало відомо, що на місце аварії російського лайнера десантувалися на мотузках із гелікоптера бійці індонезійського МНС. Групи рятувальників виносять останки жертв катастрофи з джунглів на руках і ношах.

 Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply