Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

У Тель-Авіві громили банки

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

У Тель-Авіві громили банки

Тисячі ізраїльтян узяли участь 23 червня в акції соціального протесту в центрі Тель-Авіва, яка супроводжувалася сутичками з поліцією, погромом банків, блокуванням транспортних магістралей і завершилася затриманням двох десятків осіб.

Демонстрація біля міської мерії зібрала, за різними оцінками, від 2 до 6 тис. людей, які звинувачували владу в застосуванні надмірної сили при припиненні нещодавньої спроби відтворити на фешенебельному бульварі Ротшильда наметове містечко, що торік було епіцентром «сирного бунту» — багатотисячних і затяжних акцій протесту проти дорожнечі й майнової нерівності.

Під гаслами на кшталт: «Надзвичайний протест. Повернути владу народу» — маніфестанти періодично перекривали автомобільний рух на міських вулицях, вийшовши, зокрема, на хордову автостраду Аялон із її з’їздами на міжміські траси, вибили скляні вітрини двох банків, неодноразово вступали в сутички з поліцією. «Якщо народові не дають протестувати законними засобами, йому доводиться робити це без санкції влади. Дайте нам розбити намети, і все повернеться у відносно мирні рамки», — сказав один з учасників маніфестації.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply