Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Таліби атакували зібрання

Автор:

|

Листопад 17, 2011

|

Рубрика:

Таліби атакували зібрання

Група бойовиків-смертників, імовірно талібів, 10 листопада атакувала будівлю адміністрації повіту Цамкані східної провінції Пактія. Загинуло семеро осіб. За словами Рухулли Самуна, прес-секретаря губернатора, один із терористів підірвав на собі «жилет смертника» на контрольно-пропускному пункті (КПП) до будинку адміністрації, тоді як інший вибухнув усередині самої будівлі. Після цього в приміщенні було чути стрілянину. До місця інциденту негайно прибули сили поліції та підрозділ іноземних військ, які розпочали перестрілку з бойовиками.

Як повідомив Шаяста Хан Ахаді, керівник провінційної ради, у будівлі адміністрації повіту Цамкані проходили збори старійшин племен і голів адміністрацій повітів, присвячені висуненню кандидатів для участі 16 листопада у Вищій всеафганській асамблеї в Кабулі. Загалом, за словами пана Ахаді, на зібранні були присутні 18 вождів і старійшин племен і шість очільників адміністрацій повітів. Трьом учасникам зборів удалося у розпал бою врятуватися втечею.

За словами тих, хто втік, усередині приміщення ради повіту було вбито щонайменше п’ятьох поліцейських, тоді як двоє вартових порядку загинули на КПП. За їхніми словами, багатьох охоронців адміністративної будівлі поранено. Раніше таліби попередили, що «суворо покарають» кожного, хто візьме участь в організації асамблеї або в ній самій. Планується, що в Кабулі буде схвалено угоду про довготермінову стратеґічну співпрацю зі США, згідно з якою в Афганістані створять перманентні американські військові бази.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply