Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Синґапур потерпає від смогу

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

Синґапур потерпає від смогу

Індекс рівня забруднення повітря в Синґапурі склав 401 бал, що є найвищим показником за всю історію міста. Згідно з прийнятою в країні шкалою вимірювання рівня забруднення повітря, небезпечним вважається показник 300 балів. Саме тому Національна агенція з навколишнього середовища країни попередила про те, що літнім людям, вагітним жінкам, дітям і особам із серцевими та легеневими хворобами не слід виходити на вулицю.

«Смог може висіти кілька тижнів і, цілком можливо, навіть довше, доки на Суматрі не закінчиться сухий сезон. Зазвичай він триває до вересня або жовтня», — заявив Лі Хсіенг Лонг, прем’єр-міністр Синґапуру, із приводу смогу, який прийшов з Індонезії.
«Зараз найпростішим способом розчищення плодоносних земельних ділянок є техніка спалювання сухих залишків рослин. Вона застосовується як місцевими фермерами, так і синґапурськими та малазійськими компанія, котрі вирощують пальмову олію», — так пояснив одну з причин появи смогу Хайді Дар’янто, високопоставлений чиновник із міністерства закордонних справ Індонезії.
Задимленість також може бути спричинена лісовими пожежами на індонезійському острові Суматра. Синґапурський смог уже спровокував обмін обвинуваченнями між двома сусідніми державами. Урядовці Індонезії та Синґапуру, відповідальні за довкілля, провадять термінові перемовини в Джакарті. Вівіан Балакрішнан, міністр навколишнього середовища й водних ресурсів Синґапуру, написав на своїй сторінці у Facebook, що вимагатиме від уряду в Джакарті «рішучих дій». «Жодна країна або корпорація не має права забруднювати повітря і підривати здоров’я і добре самопочуття синґапурців», — зазначив він. Однак Агунг Лаксоно, індонезійський міністр із питань добробуту, заявив, що Синґапур поводиться, «як дитина». «Це сталося не за бажанням індонезійської держави, це все – природа», — сказав міністр.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply