Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Принцеса намагалася втекти

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Принцеса намагалася втекти

Принци Саудівської Аравії не дуже щедрі до своїх колишніх дружин. Так, саудівська принцеса намагалася втекти з паризького готелю, не заплативши за рахунком 6 млн EUR, але її встигли перехопити. Маха ас-Судаїні, екс-дружина спадкового принца Саудівської Аравії Наїфа ібн Абдель Азіза, у ніч на 1 червня спробувала непомітно покинути готель «Шангрі-ла». Її супроводжував почет із 60 осіб, навантажених важкими валізами. Проте швейцари закладу за допомогою поліції не дали саудівській аристократці далеко втекти.

Принцеса оселилася в готелі в грудні минулого року, знявши цілий поверх — понад 40 номерів. День її перебування в «Шангрі-ла» з усім почтом коштував 20 тис. EUR, а загальна вартість проживання сягнула 16 млн EUR. Жінка виплатила лише частину суми, оскільки колишній чоловік позбавив її фінансової підтримки. Тому вирішила перебратися в інший готель — «Ройяль монсо», який належить дружньому Саудівській Аравії Катару.

Проте працівники «Шан­грі-ла» були на сторожі, оскільки знали про звичку знатної пані не платити за рахунками. 2009 року Маха ас-Судаїні вже потрапляла в скандальну хроніку, коли відмовилася оплатити покупки в кредит на 98 тис. EUR у модній мережі бутиків. Цікаво, що тоді її теж підвело небажання розлучатися з речами: рахунок вона сплатила, коли судовий виконавець, що прийшов у готель, пригрозив заарештувати її майно. Утім, не оплачуючи рахунків, саудівська принцеса не дуже ризикує, оскільки має дипломатичний імунітет. 78-річний принц Наїф ібн Абдель Азіз є спадкоємцем саудівського престолу й другим віце-прем’єром, а також від 1975 року обіймає посаду міністра внутрішніх справ Саудівської Аравії.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply