Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Посольство США обстріляли

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Посольство  США обстріляли

На Посольство США в Сараєво 28 жовт­ня скоїло напад як мінімум двоє людей: одного з нападників було вбито поліцейським снайпером у голову, а іншого — поранено в руку й відправлено до лікарні каретою швидкої допомоги в супроводі поліції.

Невідомий чоловік, який відкрив вогонь з автомата Калашникова по американському диппредставництву, устиг поранити кількох охоронців, перш ніж його застрелив боснійський снайпер. Серед дипломатів постраждалих немає. В Інтернеті опублікували фотографію вбитого — це чоловік віком 25—30 років із бородою, одягнений у традиційний одяг мусульман Близького Сходу. Він зробив з автомата Калашникова кілька пострілів по будівлі посольства та його охоронцях, поранивши одного з них у голову, іншого — у ногу. Після цього стрілець із автоматом напереваги продовжив рухатися вздовж паркану дипмісії. Крім того, у руках нападник мав торбу, у якій мог­ла бути бомба. Чоловіка застрелили в голову під час перестрілки з поліцейськими. За попередніми даними, він був членом ваххабітського руху. Кількох людей було поранено, двоє з них — працівники органів правопорядку.

Але нападників могло бути кілька. Місцеві мас-медіа повідомляли також, що невідомий чоловік відкрив вогонь на трамвайній зупинці в дільниці Маріндвор неподалік будівлі американського посольства, після чого зник із місця злочину. Свідки інциденту повідомили, що злочинцеві було на вигляд 40 років, він носить бороду й при собі мав сумку. Маріндвор блокували, на місце прибув спецназ. Напад на Посольство США в Сараєво був терактом, заявив Бакір Ізетбегович, член Президії Боснії та Герцеговини.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply